کسب ۹۴ هزار و ۲۵۳ میلیارد ریال درآمد در ۶ ماهه نخست ۱۳۹۹؛

کدخبر : 13660

نرخ محصولات شرکت همگی با افزایش مواجه بوده اند. نرخ اتان رکورددار بیشترین رشد قیمت بوده و با ۲۳ درصد افزایش قیمت به ۴۵ میلیون و ۳۷۰ هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از  بورس نیوز ، پتروشیمی پارس در شهریور ماه امسال فروش جالب توجه ۲۴ هزار و ۸۹۲ میلیارد ریالی را ثبت کرده و به این ترتیب رکورد فروش ماهیانه این شرکت در شهریور ماه شکسته شد.

فروش  شهریور ماه نسبت به مرداد ماه در حدود ۷۰ درصد افزایش داشته که ناشی از رشد قیمت و مقادیر فروش محصولات شرکت بوده است.

کسب ۹۴ هزار و ۲۵۳ میلیارد ریال درآمد در ۶ ماهه نخست ۱۳۹۹

به این ترتیب جمع کل مبلغ درآمد محقق شده این شرکت پتروشیمی در ۶ ماهه نخست سال ۱۳۹۹ به ۹۴ هزار و ۲۵۳ میلیارد ریال رسیده که این فروش نسبت به مدت مشابه سال گذشته افزایش ۱۵ درصدی را نشان می‌دهد.

نرخ محصولات  شرکت همگی با افزایش مواجه بوده اند. نرخ اتان رکورددار بیشترین رشد قیمت بوده و با ۲۳ درصد افزایش قیمت به ۴۵ میلیون و ۳۷۰ هزار ریال به ازای هر تن رسیده است.

در نمودار زیر روند فروش ماهیانه شرکت از ابتدای سال ارائه شده و همان گونه که در نمودار نیز مشخص است در شهریور ماه بیشترین فروش ماهیانه شرکت ثبت شده است.

کسب ۹۴ هزار و ۲۵۳ میلیارد ریال درآمد در ۶ ماهه نخست ۱۳۹۹

همچنین نرخ پروپان و بوتان به ترتیب با ۱۷ و ۱۸ درصد افزایش به ۶۶.۷ و ۶۴.۵ میلیون ریال به ازای هر تن رسیده اند. نرخ استایرن منومر با افزایش کمتری مواجه بوده و با حدود ۶ درصد رشد قیمتی به ۱۰۵ میلیون و ۵۰۰ هزار ریال رسیده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه