کدخبر : 13767

جلسه مجمع عمومی فوق العاده شرکت پالایش نفت تهران با دستور جلسه افزایش سرمایه 70درصدی برگزار و مورد موافقت سهام داران قرار گرفت.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی پالایشگاه نفت تهران، مجمع عمومی فوق‌العاده صاحبان سهام شرکت پالایش نفت تهران در نهمین روز از مهرماه سال جاری با حضور 07/84 درصد از سهام‌داران شرکت با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی در این شرکت برگزار شد.

در این مجمع افزایش سرمایه شرکت پالایش نفت تهران از مبلغ 44هزار میلیارد ریال به مبلغ 75هزار میلیارد ریال (مبلغ 31هزار میلیارد معادل 70درصد) از محل سود انباشته (مبلغ 11هزار میلیارد ریال) و سایر اندوخته ها (مبلغ 20هزار میلیارد ریال) از طریق صدور سهام جدید مورد تصویب قرار گرفت.

همچنین مقرر گردید با رعایت قانون تجارت و قانون بازار اوراق بهادار نسبت به اصلاح ماده 5 مبنی بر تقسیم و پرداخت تعداد سهام و سرمایه شرکت در اداره ثبت شرکت ها صورت پذیرد. مجمع به مدیرعامل شرکت پالایش نفت تهران حق توکیل به غیر داد تا نسبت به ثبت این صورت‌جلسه در اداره ثبت شرکت ها اقدام نماید.

شایان ذکر است بر اساس اعلام ورشو ساز مدیر مالی و اقتصادی شرکت پالایش نفت تهران برنامه ریزی بازارگردانی سهام این شرکت با نماد "شتران" به زودی عملیاتی خواهد شد که این مهم نوید بخش حفظ منافع سهام‌داران شرکت خواهد بود. این مجمع به صورت برخط از درگاه معرفی شده در وب سایت شرکت برای عموم سهام داران به نمایش گذاشته شد.

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه