کدخبر : 14216

نشست مدیر عامل شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد با اعضای هیات امناء شهرک پردیس جم روز در سالن مدیریت شرکت پازارگاد برگزار شد .

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی شرکت عملیات غیر صنعتی پازارگاد در این نشست دکتر نظری مدیر عامل شرکت پازارگاد در سخنانی، شهرک پردیس جم را مجموعه ای بسیار مهم در  منطقه عنوان کرد و اظهار داشت:«با توجه به حضور مدیران ارشد شرکت های پتروشیمی در شهرک پردیس جم توجه به این مجموعه امری بسیار ضروری است و باید با تمام توان برای ایجاد آرامش خانواده ها در این شهرک تلاش کنیم.» نظری ادامه داد: «تکریم خانواده ها و توجه به نیازهای فرهنگی و آموزشی آنها از اهداف و برنامه های ما در شهرک پردیس است.»

دکتر نظری افزود:« ما کارهای خیلی خوبی را تحت عنوان طرح "مهری دیگر" در مجموعه هتل پازارگاد شروع کرده ایم و تلاش خواهیم کرد تا خدمات مشابه و مطلوبی را نیز در شهرک پردیس انجام دهیم.»

مدیرعامل شرکت پازارگاد ادامه داد: «هدف ما آرامش مشتریانمان است. ما تلاش خواهیم کرد تا در شهرک پردیس فضا را تغییر دهیم، همچنانکه در مجموعه هتل ها این کار را انجام داده ایم.»

در ادامه این نشست نمایندگان هیات امنای شهرک پردیس بر لزوم توانمندسازی کارکنان شهرک برای تسریع در پروژه های اجرایی تاکید کردند.

توجه لازم به مباحث آموزشی و تقویت سیستم آموزشی شهرک و بالا بردن سطح کیفی آموزش مدارس، جلوگیری از هدررفت آب، نظارت بر عملکرد پیمانکاران، نگاه ویژه به ورزش شهرک برای نشاط بخشی خانواده ها و لزوم توجه به سطح کمی و کیفی رستوران شهرک از موارد مطرح شده توسط نمایندگان هیات امناء شهرک پردیس جم در این جلسه بود.

در ادامه این نشست، سید جواد موسوی به عنوان سرپرست مدیریت شهرک پردیس جم معرفی شد و از زحمات جعفر مظاهر خرم در زمان تصدی این مسئولیت تقدیر به عمل آمد.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه