مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی:

کدخبر : 16036

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی با اشاره به جانفشانی‌های پرستاران گفت: کرونا اهمیت وجود پرستاران و پزشکان را برای جهان روشن‌تر کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  هورنیوز  ؛ سید امید شهیدی نیا با تبریک روز پرستار و ولادت حضرت زینب (س) گفت: در خصوص همه گیری کرونا، پیش بینی می‌شد که شهرستان بندرماهشهر، با توجه به شرایط خاصی که از لحاظ تراکم جمعیت و تردد دارد دچار بحران شود، اما نسبت به شرایط موجود و در مقایسه با سایر شهر‌های استان خوزستان بسیار موفق‌تر عمل کردیم.

وی افزود: تلاش کردیم در کنار جانفشانی کادر درمان، از جنبه‌های تامین تجهیزاتی، رفع کمبود نیروی انسانی و رعایت شیوه نامه‌های بهداشتی پشتیبان و همراه باشیم و هزینه‌ای که در این چند ماه در شهرستان بندرماهشهر بابت مقابله با کرونا انجام شد در کمترین نقطه‌ای از کشور نمونه داشت و خوشبختانه نتایج ملموسی هم در این زمینه کسب شد.

شهیدی نیا ضمن آرزوی سلامت و پایداری کادر درمان و به ویژه پرستاران، گفت: امیدواریم مسیر مقابله با این ویروس در دنیا به سمتی برود که زحمت مظاعف شما کاسته شده و بحران پشت سر گذاشته شود، همچنین با رفع کمبود‌ها و ورود تجهیزات جدید، نسبت به ارتقای سطح خدمات بهداشت و درمان، به دوران طلایی این بخش مهم برگردیم تا موجب افزایش رضایتمندی همکاران شود.

مدیرعامل سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی اظهار کرد: با کرونا و اتفاقاتی که افتاد، اهمیت پزشکی و پرستاری برای همه جهان روشن‌تر شد، دنیا با همه پیشرفت‌هایی که دارد باز هم مدیون زحمات و فداکاری‌های این قشر زحمتکش هستیم.

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه