کدخبر : 16804

در بخشی از پیام مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون به همکاران ابر پروژه بید بلند خلیج‌فارس آمده است: همه ما می‌دانیم که افتخار و بالندگی صنعت پتروشیمی متعلق به تمام مردم ایران است و ما تنها خدمت‌گزارانی هستیم که برای اعتلای وطن گام برمی‌داریم.

به گزارش رصد اقتصادی، علیرضا صدیقی زاده به مناسبت افتتاح بید بلند خلیج‌فارس در پیامی این دستاورد ملی را خدمت تمامی کارکنان این ابر پروژه و مردم ایران تبریک گفت.

 

در متن این پیام آمده است:

«با سلام خدمت دوست و برادر عزیزم جناب آقای محمود امین نژاد

آنچه امروز شاهد آن هستیم بیش از یک افتتاحیه است، ابر پروژه بید بلند خلیج‌فارس حاصل تلاش خستگی‌ناپذیر سربازان شجاع صنعت پتروشیمی است که توانستند پس از ۱۷ سال در مقابل خواسته‌ی پلید دشمنان ایران بایستند و نگذارند تا این طرح ملی شکست بخورد.‌

این آخرین ابر پروژه قرن در صنعت پتروشیمی کشور، نه‌تنها وظیفه جمع‌آوری گازهای همراه نفت را به‌خوبی انجام می‌دهد بلکه به‌عنوان تصفیه‌خانه‌ای در خوزستان، هوایی پاک به مردم خونگرم این خطه حاصلخیز هدیه می‌دهد و خوراک صنعت در برخی از مجتمع‌های منطقه ویژه ماهشهر سیراب می‌شود. همچنین، از آغاز استخراج نفت در ایران، در مقاطع مختلف برای خاموش شدن مشعل‌های نفتی و تبدیل آن به خوراک پالایشگاهی تلاش شده بود که این آرزوی دیرین با تلاش شما سرانجام به ثمر می‌رسد.

به‌خوبی می‌دانیم که این دستاورد فرزندان ملت، جهش بلند تولید را امسال محقق می‌سازد و خوشحالیم که در این روزهای پایانی هفته شاهد افتتاحی باشکوه از این افتخار ملی هستیم.

به گرمی دست شمارا می‌فشارم و از خداوند متعال آرزوی سربلندی ایران اسلامی و موفقیت و سلامتی برای تک‌تک شما عزیزان در بید بلند خلیج‌فارس دارم.»

 

علیرضا صدیقی زاده

مدیرعامل و نائب رئیس هیئت‌مدیره

 

 

منبع: روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه