علیرضا صدیقی زاده با کاشت یک اصله درخت در فضای سبز مجتمع اعلام کرد:

سال ۱۴۰۰، سال سرسبزی شرکت پتروشیمی کارون

کدخبر : 16805

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون در مراسمی که روز چهارشنبه اول بهمن­ ماه به مناسبت روز هوای پاک با حضور مدیران و برخی کارکنان در محوطه این مجتمع برگزار شد اظهار داشت: امیدواریم در سال آینده با عزم بیشتر فضای سبزی زیباتر به مجتمع هدیه دهیم.

به گزارش رصد اقتصادی، علیرضا صدیقی زاده در این مراسم که به مناسبت روز ملی هوای پاک در فضای مجتمع برگزار شد با اشاره به مرتفع شدن مشکلات تولید در سال جاری و دستیابی به تولید پایدار انواع محصولات استراتژیک ایزوسیانات با تلاش و همت تمامی کارکنان گفت: در شرایط فعلی لازم است به نظم و انضباط در فضاهای عمومی مجتمع توجه بیشتری شده و از فضاها و محوطه شرکت با چیدمان صحیح استفاده بهینه شود.

وی ادامه داد: اجرای نظام آراستگی محیط کار (۵S) باهدف زیباسازی بیش‌ازپیش، ساماندهی و مرتب‌سازی محوطه‌های عمومی مجتمع و توسعه فضای سبز از اولویت‌های اصلی شرکت پتروشیمی کارون در سال آینده است.

مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون در این مراسم با کاشت درختی در محوطه مشخص‌شده ادامه داد: امروز با کاشت این درخت این امید را در دل‌هایمان به وجود می‌آوریم که بتوانیم تعداد درختان را به صدها و هزاران درخت رسانده و با داشتن محیطی زیبا و سبز بتوانیم سبزی و خرمی را برای خود، منطقه و صنعت ایجاد کنیم.

در مراسم افتتاح بخش جدید فضای سبز شرکت پتروشیمی کارون که با آئین درختکاری همراه بود مدیران این شرکت نیز حضورداشته و با کاشت درخت در این مراسم مشارکت کردند. همچنین از تلاش‌های خستگی‌ناپذیر کارکنان فضای سبز این شرکت نیز تقدیر شد.

گفتنی است، مجتمع پتروشیمی کارون که ازجمله مجتمع‌های شاخص منطقه در حوزه فضای سبز به شمار می­ رود ایجاد فضای سبز و کاشت درختان را به یکی از برنامه‌های اصلی خود در سال‌های گذشته تبدیل کرده است و توانسته با نظارت و مدیریت اداره منابع انسانی و خدمات رفاهی حدود ۱۰ درصد از ۳۴ هکتار وسعت خود را به فضای سبز اختصاص دهد.

به‌این‌ترتیب، این شرکت تاکنون به ازای هر یک از کارکنان یک اصله درخت سازگار با منطقه کاشته است. همچنین، در سال جاری مسئولان این شرکت تصمیم گرفتند تا با کاشت ۱۲۵۰ اصله درخت مثمر مانند انجیر، شاتوت، خرما و ... فضای سبز داخلی را گسترش داده و هزار مترمربع از محوطه بیرونی را به فضای سبز تبدیل کنند.

در پایان لازم به ذکر است شرکت پتروشیمی کارون از اعضای ستاد نهضت سبز شهرستان بندر ماهشهر است و در راستای ایفای نقش مسئولیت اجتماعی طی همکاری با فرمانداری شهرستان، اداره منابع طبیعی و اداره محیط‌زیست در ایجاد و توسعه فضای سبز عمومی شهری نیز مشارکت فعالی دارد

 

منبع: روابط عمومی شرکت پتروشیمی کارون

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

روی خط رسانه
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی