نوری شرکت برتر صادرات گرا شد/ کسب رتبه سوم صادرات در بین صد شرکت برتر ایران

کدخبر : 17222

در همایش شرکت های برتر ایران که هر ساله توسط سازمان مدیریت صنعتی برگزار می‌شود، شرکت پتروشیمی نوری توانست با ۴ رتبه صعود نسبت به دور قبل این فرآیند، رتبه سیزدهم را در بین صد شرکت برتر ایران از نظر میزان درآمد فروش و همچنین شرکت برتر از نظر میزان ارزش صادرات را از آنِ خود کند.

به گزارش روابط عمومی پتروشیمی نوری،  رتبه بندی ۱۰۰ شرکت بزرگ کشور، سالانه در راستای شفاف سازی فضای کسب و کار و تقدیر از بنگاه‌های اقتصادی روربه رشد و تاثیرگذار در اقتصاد کشور، و امسال بر اساس اطلاعات مالی سال ۱۳۹۸انجام گرفته است.

شایان ذکر است بنا بر همین گزارش، شرکت پتروشیمی نوری توانسته است در سال۱۳۹۸ بیشترین میزان فروش و صادرات را در بین مجتمع های پتروشیمی کشور داشته باشد.
بر اساس رتبه‌بندی اعلام شده، شرکت پتروشیمی نوری با یک میلیارد و‌۱۸۸ میلیون دلار صادرات توانست در رتبه سوم شرکت‌های برتر ایران از نظر میزان صادرات و ده پله بالاتر از سال گذشته و همچنین بالاتر از شرکت‌هایی نظیر صنایع ملی مس ایران و فولاد مبارکه اصفهان و بعد از شرکت صنایع پتروشیمی خلیج فارس و شرکت پالایش نفت بندر عباس قرار گیرد.
تولیدات مجتمع پتروشیمی نوری شامل انواع محصولات اصلی آروماتیکی نظیر بنزن،ارتوزایلین، پارازایلین و محصولات جانبی شامل ترکیبات سنگین و سبک، رافینیت، گاز مایع و … می باشد که علاوه بر مصرف داخل کشور، به سایر کشورهای جهان صادر می‌شود.
شایان ذکر است در این همایش مذکور شرکت صنایع پتروشیمی خلیج موفق به کسب پنج عنوان برتر در حوزه‌های مختلف شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه