کدخبر : 17305

شرکت فجر انرژی خلیج فارس در دومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل با سه شرکت داخلی تفاهم‌نامه ‌ساخت و تامین تجهیزات مورد نیاز این مجتمع را منعقد کرد.‌

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی شرکت فجر انرژی خلیج فارس، بعد از ظهر امروز ( سه شنبه 28 بهمن 99) سه تفاهم‌نامه ‌ساخت قطعات توربین، ساخت اجزا قطعات و تجهیزات نیروگاهی و پتروشیمی شامل توربین، ژنراتور، بویلر ‌و... و ساخت شناسایی، تنوع زدایی، یکسان‌سازی، ‌تجمیع، طراحی و تولید انواع شیرهای صنعتی و تجهیزات مربوطه موردنیاز این شرکت در دومین نمایشگاه حمایت از ساخت داخل امضا شد.

تفاهم نامه ساخت قطعات توربین مابین شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت فرادید توربوصنعت و تفاهم‌نامه ساخت اجزا قطعات و تجهیزات نیروگاهی و پتروشیمی شامل توربین، ژنراتور، بویلر ‌و... مابین این شرکت و شرکت مهندسی و خدمات ایفا صنعت تابا منعقد شده است.

همچنین سومین تفاهم نامه مابین شرکت فجر انرژی خلیج فارس و شرکت ‌میراب به‌عنوان تولیدکننده و شرکت نفیس انرژی کالا به‌عنوان فروشنده تفاهم‌نامه ساخت شناسایی، تنوع زدایی، یکسان‌سازی، ‌تجمیع، طراحی و تولید انواع شیرهای صنعتی و تجهیزات مربوطه موردنیاز واحدهای شرکت فجر منعقد شده است.‌

لازم به ذکر است سال گذشته شرکت فجر انرژی خلیج فارس با امضای ۵ تفاهم همکاری  با شرکتهای ایرانی و با در نظر  گرفتن ابعاد قانونی جانبه تا پایان سال ۱۳۹۸ ، ضمن جلوگیری از خروج ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار یورو ارز از کشور، در توانمندسازی شرکت های ایرانی نقش مسوولانه خود را ایفا کرد.

کیش

کیش

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه