رتبه برتر سازمان منطقه ویژه پتروشیمی در جشنواره فیلم و عکس وزارت نفت

کدخبر : 18046

نتایج جشنواره مجازی فیلم کوتاه و عکس نفت در بخش‌های مختلف مشخص و اعلام شد و سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی موفق به کسب رتبه نخست در سال ۹۹ شد.

به گزارش  رصد اقتصادی ، جشنواره فیلم کوتاه و عکس وزارت نفت با هدف ایجاد فرصت برای روابط‌ عمومی‌ها، ایجاد انگیزه در پدیدآورندگان و زمینه‌سازی برای بهبود آثار آینده در حوزه فرهنگ و صنعت برگزار شد که بر مبنای نتایج داوری، مجموعه آثار داستانی، مستند،مستند داستانی و کلیپ در یک گروه ارزیابی شدند و رتبه نخست در این مجموعه آثار به‌دلیل ارائه نوین، یکدست، حفظ و تداوم ژانر به کلیپ *«بابای من یک قهرمانه»* تولید سازمان منطقه ویژه اقتصادی پتروشیمی، تعلق گرفت. رتبه دوم به دلیل ارائه تصویری لطیف و فرمی جدید در روایت به مستند «نیمه بلند جوانه هیزم» شرکت مهندسی و ساختمان گاز و رتبه سوم به مستند «حفظ جنگل‌های بیشه بلاژ» تولید شرکت گاز گیلان اختصاص یافت.

رتبه نخست بخش انیمیشن به‌دلیل تولید محتوای جذاب، استفاده از لهجه بومی و سادگی در ساختار به انیمیشن «آقای خط» تولید شرکت گاز کرمان تعلق گرفت. رتبه دوم به دلیل رعایت اصول سرگرمی‌سازی و تولید اورجینال به مجموعه «ماجراهای آقای انصافی و اسرافی» تولید شرکت گاز استان تهران و سرانجام رتبه سوم انیمیشن به‌دلیل دوبله مناسب و توجه به فرهنگ بومی به مجموعه «آقای ایمنی با دوبله ترکی» تولید مرکز زنجان اختصاص یافت.

 شرکت ملی صنایع پتروشیمی به‌دلیل تولید موشن‌گرافی‌های مناسب، شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران برای تولید مستند «خط‌بان» و نیز شرکت گاز استان بوشهر به‌دلیل کثرت محصولات با حفظ انسجام حرفه‌ای آثار،  قدردانی شدند.

ویدئو کلیپ بابای من یک قهرمان است، اثری از خانم فاطمه عبادی، هنرمند برتر ماهشهری است که به مناسبت روز ایمنی و آتش نشانی تولید شد.

 

 

شانا

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: