پیام مدیر عامل پتروشیمی آپادانا خلیج فارس، به مناسبت روز کارگر:

کارگران در چرخه اقتصاد کشور نقشی حیاتی دارند

کدخبر : 19097

مهندس مرعشی مدیرعامل شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس ضمن گرامیداشت روز کار و کارگر نقش کارگران در چرخه اقتصاد کشور را امری حیاتی و مهم برشمرد.

به گزارش رصد اقتصادی ،  مهندس مرعشی مدیر عامل شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس با اشاره به حضور کارگران در پیشبرد چرخه اقتصاد کشور حضور این قشر زحمتکش را عامل اصلی و مهم برای حیات اقتصادی کشور برشمرد .

مدیر عامل آپادانا خلیج فارس با اشاره به تحریم های ظالمانه اقتصادی و تاثیر آن بر اقتصاد و تولید و نیز شیوع ویروس کرونا اظهار داشت:«در این روزهای مبارزه با ویروس کرونا از یکطرف و تحریم های ظالمانه اقتصادی از طرف دیگر چشم امید خانواده بزرگ صنعت و تولیدات صنعتی به دستان پرتوان کارگران تلاشگر و خستگی ناپذیر است.

عزیزانی که شبانه روز همت می کنند تا صنعت و تولید همچنان پایدار باقی بماند.» وی همدلی و وحدت را رمز پیروزی و موفقیت دانسته و تصریح کرد:«همواره بر این باور بوده و هستیم که توفیق حاصل نمی شود مگر با همدلی و همراهی همه اعضای یک مجموعه همچنانکه تا به امروز وحدت ملی در تمامی زمینه ها خصوصاً در صنعت و تولیدات صنعتی تحریم ها را تبدیل به فرصت ساخته و با تکیه بر دانش داخلی گامهای موثر و مفیدی برداشته شده است.»

مدیر عامل آپادانا خلیج فارس روز کارگر را روز گرامیداشت از تلاش و کوشش افرادی دانست که با عزمی راسخ و همتی بلند با روحیه ی سختکوشی برای اعتلای صنعت از هیچ کوششی دریغ نمی ورزند. ایشان ، قدردانی از زحمات این قشر پرتلاش را مهم واظهارداشت:« لازم است در استمرار حمایت از کار و کارگران عزیز همت گماشته و قدردان زحمات آنان باشیم . اینجانب ضمن تبریک روز کارگر به تمامی کارگران زحمتکش شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس از تلاش های ارزشمند این قشر خدوم تقدیر می نمایم.»

 

 روابط عمومی شرکت پتروشیمی آپادانا خلیج فارس

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه