دیدار مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام با مدیرعامل شرکت پتروشیمی کارون

کدخبر : 19685

مدیرعامل و اعضای هیئت‌مدیره شرکت پتروشیمی کارون با مهندس حمیدرضا رستمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام دیدار کرده و از حمایت‌های سال‌های گذشته این شرکت به‌عنوان سهامدار عمده که منجر به موفقیت‌های شرکت پتروشیمی کارون شد قدردانی کردند. هدف اصلی از این دیدار تقدیر از حمایت­های شرکت پتروشیمی بندر امام و رسیدن پتروشیمی کارون به رکوردمیزان سوددهی بود.

​به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی پتروشیمی کارون، علیرضا صدیقی زاده مدیرعامل این شرکت با همراهی اعضای هیئت‌مدیره روز شنبه اول خردادماه سال ۱۴۰۰ به دیدار حمیدرضا رستمی مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام رفت. هدف از این دیدار تقدیر و تشکر از حمایت‌های بی‌دریغ شرکت پتروشیمی بندر امام به‌عنوان سهامدار عمده این شرکت در سال‌های گذشته بود؛ حمایت‌هایی که منجر به موفقیت‌های چشمگیر متخصصان و مهندسان کارون در سال‌ گذشته شد.

در این دیدار مدیرعامل شرکت پتروشیمی بندر امام با تقدیر از همه متخصصان و کارشناسان جوان شرکت پتروشیمی کارون که با تمام توان و غیرت خویش توانستند شرکت متبوع خود را پله پله به موفقیت نزدیکتر کنند تشکر کرد و رسیدن به بالاترین میزان سوددهی را به مدیرعامل، اعضای هیئت مدیره و تمام کسانی که در این موفقیت سهم داشتند تبریک گفت.

لازم به ذکر است؛ شرکت پتروشیمی کارون در سال ۱۳۹۹ با رونمایی از گریدهای مختلف و توسعه سبد محصول خود که منجر به رفع تنگناهای تولید شده و مانعی بر خروج ارز از کشور است، آغاز عملیات اجرایی پروژه هایکو که در سال گذشته اجرایی شده و سال ۱۴۰۱ به بهره‌برداری می‌رسد، بومی‌سازی کاتالیست توری پلاتین با حمایت یکی از شرکت‌های دانش‌بنیان ایرانی، انتخاب شدن به‌عنوان یکی از سه واحد نمونه تحقیق و توسعه سال در میان شرکت‌های تابعه گروه صنایع پتروشیمی خلیج فارس و همچنین رسیدن به بالاترین میزان سوددهی در سال‌های گذشته توانست موفقیت‌های خوبی را برای خود و صنعت پتروشیمی کشور با توجه به شرایط سخت تحریم ثبت کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه