پتروشیمی بندرامام

تولید حداکثری زنجیره کلر و ام تی بی یی در پتروشیمی بندرامام

کدخبر : 30177

مجتمع پتروشیمی کیمیای بندرامام در سال گذشته با تولید ۹۰۰ هزار تن انواع محصولات توانست با دستان پر توان متخصصان داخلی فراتر از پیش بینی ها به وظیفه تولید خود عمل کند.

به گزارش رصد اقتصادی ،  مجتمع کیمیا که یکی از مدیریت های فنی و تولید پتروشیمی بندرامام محسوب می شود در سال ۱۴۰۰ با تولید قریب به نهصد هزار تن محصولات موفق شد ۹۳ درصد برنامه تولید را محقق کند و عملکرد خود را مطابق با سیاست کلان شرکت در راستای اهتمام حداکثری در امر تولید به منصه ظهور برساند.

این در حالیست که تمامی واحدهای مجتمع کیمیا به تبع برنامه های بروزرسانی فرآیندها و رفع نقاط با ریسک بالا ، تعمیرات اساسی موفقیت آمیزی را پشت سر گذاشتند و تلاشگران پتروشیمی بندرامام توانستند در این مجتمع هم فراتر از پیش بینی ها عمل کنند و علاوه بر حرکت عظیم در نوسازی واحدها ، وظیفه تولیدی خود را به نحو احسن به مرحله اجرا برسانند.

گفتنی است این عملکرد تولیدی کیمیا باعث شد تا این مجتمع در مجموع ۲۰ درصد از سود خالص پتروشیمی بندرامام را به خود اختصاص دهد و همچنین رتبه نخست به لحاظ تحقق تولید نسبت به برنامه را کسب کند.

مجتمع فنی و‌ تولیدی کیمیا دارای محصولاتی همچون MTBE ، سود سوز آور، گاز کلر، اسید کلریدریک، آب ژاول، اتیلن دی کلراید، وینیل کلراید منومر و نمک می‌باشد.

 

روابط عمومی پتروشیمی بندرامام

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه