نمایشگاه بین‌المللی نفت

حرکت شرکت دانش‌بنیان «آرتا صنعت آرسن» روی ریل توسعه

کدخبر : 31791

بیست‌وششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی در حالی از 23 تا 27 اردیبهشت ماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه‌های بین‌المللی تهران برگزار شد که در این دوره، بیش از 1200 شرکت داخلی و خارجی در مساحتی بالغ بر 40 هزار متر مربع حضور داشتند.

به گزارش رصد اقتصادی: حضور 908 غرفه در 18 سالن اصلی نمایشگاهی، سبب افزایش بی‌نظیر استقبال‌کنندگان از این دوره از نمایشگاه بین‌المللی نفت،گاز،پالایش و پتروشیمی شده بود.

حضور نمایندگان 44 شرکت خارجی از کشورهای ایتالیا،اسپانیا،امارات متحده عربی،کره‌جنوبی،سوئیس،آلمان،اوکراین آفریقای جنوبی، بلژیک، روسیه، چین، عراق و  جمهوری آذربایجان در این دوره از نمایشگاه در حالی رقم خورد که همچنان ایران اسلامی با وجود تحریم‌های ظالمانه نفتی، قدرتمندانه در مسیر پیشرفت و توسعه صنعت نفت گام برمی‌دارد.

((صنعت نفت دانش‌بنیان، تولید ایرانی، صادرات جهانی)) شعار بیست و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی بود تا دانش‌بنیان شدن صنعت نفت همچنان به عنوان، اولویت اصلی مسئولان و مدیران ارشد این صنعت مهم کشور قرار گیرد.

شرکت ((آرتا صنعت آرسن)) که از شرکت‌های دانش‌بنیان فعال کشور در زمینه طراحی، ساخت، تعمیر و بهینه‌سازی سیستم‌های ((مکانیکال سیل)) است، با حضور درغرفه 224 سالن 6، بیست‌ و ششمین دوره نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی، تفاهم‌نامه‌ها و قراردادهای متعددی را با شرکت‌های مختلف منعقد کرد که شامل انعقاد قرارداد با شرکت پتروشیمی مرجان به مدیرعاملی مهندس سپهدار انصاری‌نیک به منظور تهیه نقشه و ساخت قطعات یدکی ((مکانیکال‌سیل))می‌شود، همچنین امضای تفاهم‌نامه‌های متعدد با انجمن صنفی پالایشگاهی، مجتمع پالایشگاه لاوان به مدیرعاملی مهندس اخباری و شرکت پالایشگاه نفت بهین قشم به مدیرعاملی مهندس دشمن‌فنا با موضوع ((مکانیکال‌سیل)) از دیگر عملکردهای مهم شرکت دانش‌بنیان((آرتا صنعت آرسن)) به مدیرعاملی مهندس مهدی کاظمی در بیست وششمین دوره نمایشگاه  بین‌المللی نفت،گاز، پالایش و پتروشیمی است.

قابل ذکر است استفاده از نیروی انسانی جوان و نخبه توام با پشتکار عالی و قابل تحسین از مهمترین خصوصیات شرکت دانش‌بنیان ((آرتا صنعت آرسن)) است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
ارسال نظر: