رپورتاژ آگهی/

بذر گل کلم خوب و با کیفیت چه ویژگی های باید داشته باشد؟

کدخبر : 58728

کشاورزی بک رشته شغلی با پیشینه بسیار قدیمی است. صنعت کشاورزی و باغبانی و کاشت گیاه می تواند، جنبه تزئینی، تغذیه، جلوگیری از حوادث طبیعی چون سیل و پاکسازی هوا داشته باشد. هدف کشاورزی هر چه که باشد در اولین قدم کاشت و خرید بذر بسیار مهم است.

اگر می خواهید بذرگل کلم سالم و باکیفیت بخرید، در این مطلب همراه ما باشید، ما شمارا با ویژگی های بهترین بذر آشنا می کنیم و در ادامه به خصوصیات یک فروشگاه مطمئن و برتر در ارتباط با خرید بذر و انواع ملزومات باغبانی و کشاورزی خواهیم پرداخت.

خرید بذر گل کلم باکیفیت

بذر گل کلم با کیفیت دارای ویژگی های کلیدی زیادی می باشد، از خصوصیات خاص آن می‌توان به هد سفید و درخشان و عملکرد بالای محصول اشاره کرد. محصول گل کلم با بذر با کیفیت، گرد با هد سفید درخشان و فشردگی مناسب به وزن 2 الی 2.5 کیلوگرم است.

بذر گل کلم خوب و با کیفیت مناسب کشت بهاره، تابستانه و پاییزه می‌باشد. این بذر با دارا بودن ویژگی‌هایی مانند: زودرسی، بوته‌‌های قوی با برگ‌های نیمه افراشته و پوشش شاخ و برگ مناسب و محصول پر بار و با کیفیت، سبب موفقیت بالای کشاورزان در تولید این رقم شده و از محبوبیت ویژه‌ای برخوردار است.

  1. دارای بوته قوی با پوشش عالی و برگ های سبز تیره
  2. دارای هدهای سفت، جذاب، یکدست و برفی شکل
  3. انبار داری بسیار مناسب
  4. چگالی و وزن بالا
  5. مناسب جهت تازه خوری و صادرات
  6. عملکرد فوق العاده

آموزش کاشت و مراقبت از بذر گل کلم

در تاریخ ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ در استان البرز شهر هشتگرد روستای اغلان تپه در یک مزرعه یک هکتاری روش های کاشت و مراقبت از بذر گل کلم با حضور کشاورزان برگزار شد، این کارگاه آموزشی عملی توسط شرکت زرین دشت ایرانیان برگزار شد که به روش های کلیدی برای کاشت گل کلم اشاره شد.

به تاکید مشاورین کشاورزی، از اصلی ترین مواردی که در رشد و پرورش گل کلم و در نهایت برداشت پر بار آن نقش اساسی و مهم دارد، انتخاب یک بذر خوب و مناسب و کاشت در زمان درست می باشد.

 

شرایط مطلوب کاشت گل کلم

اگر قبلاً تجربه موفقی در پرورش سایر محصولات کلم، کلم بروکلی، کلم بروکسل و … داشته اید، این بار کمی نمودار را افزایش دهید. گل کلم، نسبت به اعضای خانواده اش کمی سخت تر رشد می کند. با این حال، مراقبت از برخی از الزامات کلیدی تضمین میکند که شما با برداشت خوب پاداش میگیرید.

خاک مطلوب و سرشار از مواد معدنی، آبیاری مداوم و فراوان، استفاده از بذر، کود و سم مناسب، دریافت مشاوره های قبل از کاشت و درجه حرارت مطلوب از ضروریاتی است که باعث رشد و پرورش گل کلم با کیفیت می شود.

خرید بذر باکیفیت از شرکت زرین دشت ایرانیان

حال که با انواع بذر و نحوه شناخت بذر باکیفیت از بذر بی کیفیت آشنا شدیم، باید بهترین و مطمئن ترین شرکت را برای خرید بذر انتخاب نماییم. توصیه ما این است که برای انتخاب فروشگاه فروش بذر به سابقه و اعتبار آن در فروش بذر دقت کنید. فروشگاهی را انتخاب نمایید که دارای تیمی مسئول و مجرب و همچنین مشاوره های فنی و تخصصی است تا بهترین محصولات را با بهترین مشاور خریداری نمایید و تا دریافت محصول تیم باتجربه ای همراهتان باشد.

سخن پایانی

در این مطلب به طور خلاصه در مورد خرید بذر گل کلم با کیفیت شما را تا حدودی راهنمایی کردیم. فروشگاه زرین دشت ایرانیان، فروشگاهی تخصصی در زمینه خرید بذر گل و گیاه، نهاده و ماشین آلات کشاورزی می باشد. یکی از مزایای خرید از شرکت زرین دشت ایرانیان حضور مشاورین حرفه ای و متخصص در فروشگاه برای ارائه بهترین مشاوره به شما می باشد. برای خرید بذر گل کلم، خرید انواع کود مناسب و سم با کیفیت جهت جلوگیری از آفات و ضررهای مالی می توانید برای یک بار هم که شده از فروشگاه زرین دشت ایرانیان بازدید فرمایید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه