رپورتاژ آگهی/

عوامل موثر بر تعیین قیمت کاشت مو در آبان 1402

کدخبر : 60974

قیمت کاشت مو به عوامل زیادی مانند کلینیک، دکتر متخصص، روش کاشت، نوع طاسی و غیره بستگی دارد. در این مطلب انواع روش‌های کاشت مو همراه با قیمت را بیان کردیم.)

 قیمت کاشت مو به عوامل زیادی مانند کلینیک، دکتر متخصص، روش کاشت، نوع طاسی و غیره بستگی دارد. در این مطلب انواع روش‌های کاشت مو همراه با قیمت را بیان کردیم.)

قیمت کاشت مو در آبان 1402

 

کاشت مو یکی از آن عمل‌هایی است که توانسته متقاضیان بسیاری را سمت خود جلب کند. قیمت کاشت مو به علت دائمی بودن آن بسیار مقرون به صرفه تر از داروهای رشد مجدد مانند روگین و غیره است. حال تعیین قیمت کاشت مو در آبان 1402 تعرفه خاصی نداشته و ممکن است در هر کلینیک متفاوت باشد. این قیمت بستگی به موارد زیادی مانند دکتر متخصص، روش کاشت و غیره دارد. در این مطلب به معرفی انواع روش‌ها همراه با قیمت آن‌ها پرداخته ایم.

 

کمترین هزینه کاشت مو در آبان

کاشت مو یک عمل زیبایی، درمانی است که قیمت خاص و یکسانی ندارد. این قیمت در کلینیک‌های مختلف متفاوت است. قیمت کاشت مو در آبان ممکن است از 5 میلیون شروع شود و تا 300 میلیون ادامه پیدا کند. ناگفته نماند مهم ترین عامل در تعیین قیمت، روش انتخابی شما است. برای انتخاب روش درست بهتر است از قبل به یک دکتر مراجعه کرده تا شرایط شما کاملا بررسی شود. کلینیک آفرینش با 11 سال سابقه تخصصی در کاشت مو و ابرو، با کادر درمانی مجرب، دکترهای متخصص، با افتخار پذیرای شما برای انجام این عمل زیبایی می‌باشد.

 

عوامل موثر بر تعیین قیمت کاشت مو در آبان 1402

کاشت مو عملی است که بنا به وسعت طاسی فرد، سن بیمار و غیره قیمت آن تعیین می‌شود. برخی از فاکتورهایی که در قیمت کاشت مو در آبان 1402 تاثیر گذار می‌باشند عبارتند از:

عوامل موثر بر تعیین قیمت کاشت مو

 

  • تعداد گرافت مورد نیاز
  • مهارت و تخصص پزشک
  • کلینیک مورد نظر
  • وسعت ناحیه طاسی
  • سن بیمار
  • روش کاشت مو

 

قیمت کاشت مو به روش SUT

یکی از روش‌های نوین کاشت مو، روش SUT می‌باشد. در این روش تارهای مو تک به تک با کمک دستگاه از بانک مو جدا شده و به مناطق خالی سر پیوند زده می‌شود. این روش به دلیل استفاده از ابزارهای نیمه مدرن تراکم بالاتری نسبت به دیگر روش‌ها دارد. قیمت کاشت مو در پاییز به روش SUT حدودا 11 الی 13 میلیون تومان است.

 

قیمت کاشت مو به روش FUT

اول از همه چیز باید بدانیم FUT یکی از قدیمی ترین روش‌های کاشت مو می‌باشد. در این روش گرافت‌ها تک به تک از بانک مو جدا شده و در ناحیه مورد نظر کاشته می‌شود. این روش مناسب افرادی است که از بانک موی قوی برخوردار می‌بانشد. قیمت کاشت مو در آبان 1402 به روش FUT چیزی حدود 9 تا 13 میلیون است.

 

 قیمت کاشت مو به روش FUT

 

قیمت کاشت مو به روش FIT

روش FIT یک روش تقریبا مدرن در کاشت مو است.در این روش تارهای مو با استفاده از دستگاهی به نام میکرومتر از بانک مو جدا شده و به مناطق خالی سر پیوند زده می‌شوند. این روش با توجه به استفاده از تکنولوژی محبوبیت زیادی در جامعه پزشکی دارد. قیمت کاشت مو در آبان 1402 به روش FIT تقریبا بین 7 الی 9 میلیون متغیر می‌باشد.

 

قیمت کاشت مو به روش DHI

در این روش برداشت مو با دستگاه میکرو پانچ صورت می‌گیرد. بعد از برداشت، گرافت‌های مو را داخل ظرفی غنی از ویتامین قرار می‌دهند تا فولیکول آسیبی نبیند. همچنین کاشت مو در این روش با سوزنی به نام چوی انجام می‌شود. قیمت کاشت مو در آبان 1402 تقریبا بین 14 تا 18 میلیون تومان متغیر است.

 

قیمت کاشت مو به روش Micro Graft

روش میکروگرافت به دلیل تراکم بالا و هدیه دادن موهای طبیعی به فرد معروف است. در این روش می‌توان علاوه بر موی سر، از موی بدن برای کاشت استفاده کرد. همچنین این روش به افرادی که موهای پرپشتی دارند به شدت پیشنهاد می‌شود. قیمت کاشت مو در آبان به روش میکروگرافت تقریبا بین 8 تا 12 میلیون است.

 

قیمت کاشت مو به روش ARTAS

یکی از روش‌های بسیار جدید و کاملا رباتیک در کاشت مو ARTAS می‌باشد. این روش برای بازگرداندن موهای طبیعی فرد استفاده می‌شود. اما به دلیل قیمت بسیار بالایی که دارد، به خیلی از افراد توصیه نمی‌شود. قیمت کاشت مو در پاییز به روش ARTAS بین 280 الی 300 میلیون می‌باشد.

 

روش های کاشت مو

از زمان معرفی کاشت مو به جهانیان روش‌های مختلفی برای انجام این کار رونمایی شد. از معرفی روش مادر یعنی FUT گرفته، تا روش‌های جدید و نوین مانند سلول‌های بنیادی. کاشت مو روش‌های مختلفی را مانند FUT، SUT ، FIT و غیره دارد. هدف از پیدایش این روش‌ها رفع نواقص و توسعه این علم می‌باشد. همچنین قیمت کاشت مو در آبان کاملا به روش انتخابی و شرایط شما بستگی دارد.

 

کاندید مناسب کاشت مو

افراد برای کاشت مو باید دارای یک سری شرایط باشند. اولین شرط انجام دادن این عمل، داشتن بانک موی قوی و با کیفیت است. متخصصان برای کاشت مو، گرافت‌ها را از بغل و پشت سر برداشت می‌کنند و به ناحیه مورد نظر پیوند می‌زنند. اما این تنها شرط لازم برای انجام این عمل زیبایی نیست. اگر بخواهیم شرایط یک کاندید خوب برای کاشت مو را بگوییم می‌توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

  • افرادی که از بانک موی قوی برخوردار می‌باشند.
  • افرادی که دچار ریزش موی شدید شده اند.
  • افرادی که بر اثر جراحت موهای خود را از دست داده باشند.
  • افراد باید ترجیحا بالای 25 سال سن داشته باشد.

سخن آخر

کاشت مو یکی از عمل‌های زیبایی، درمانی می‌باشد که افراد ممکن است به هر دلیلی آن را انجام دهند. روش‌های گوناگونی نیز از همان ابتدا تا به امروز برای این عمل زیبایی به وجود آمده است. قیمت کاشت مو در آبان 1402 نیز به عوامل مختلفی مانند کلینیک مورد نظر، تجربه پزشک، روش کاشت مو و غیره بستگی دارد. اما به طور کلی هر کدام دارای یک میانگین قیمتی است که در این مطلب آن‌ها را بیان کردیم. شما می‌توانید با انجام کاشت مو در کلینیک آفرینش موهای از دست رفته خود را زیر دست حرفه‌ای ترین‌ها بازگردانید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه