امکان خرید انواع کاغذ و مقوا در پرسال فراهم شد

امکان خرید انواع کاغذ و مقوا در پرسال فراهم شد
کدخبر : 61497

کاغذ یکی از پرمصرف‌ترین مواد اولیه در صنعت بسته‌بندی و چاپ است و جزو محصولات پرکاربرد به‌شمار می‌رود. این‌روزها تولیدکنندگان صنایع مختلف، بسته‌بندی کاغذی و مقوایی را به دلایل زیادی نسبت به بسته‌بندی‌های پلاستیکی و فلزی ترجیح می‌دهند.

از مزیت‌های بسته‌بندی‌های کاغذی و مقوایی می‌توان به انعطاف‌پذیری، مقرون‌به‌صرفه‌ بودن، سبکی، محافظت از محصول، قابل بازیافت بودن، تجدیدپذیر بودن و... اشاره کرد. همچنین بسته‌بندی کاغذی و مقوایی در مقایسه با سایر بسته‌بندی‌ها به محیط زیست آسیب کمتری می‌زند.

به صورت کلی کاغذ و مقوا را بر اساس معیارهایی همچون نوع کاربرد، وزن و روش تولید تقسیم‌بندی می‌کنند. با توجه به مصرف بالای کاغذ و مقوا و تاثیر قیمت آن بر قیمت تمام‌شده محصول در صنایع مختلف، امکان خرید کاغذ و مقوا و مواد اولیه از یک مرجع معتبر برای تولید کنندگان ضروری به نظر می‌رسد، اما کدام واردکننده کاغذ و مقوا، بهترین نوع کاغذ را با بهترین قیمت ارائه می‌دهد؟

 

پرسال یکی از بزرگ‌ترین وارد کننده‌های فرآورده‌های سلولزی در ایران

شرکت پرسال با رویکرد حمایت از محیط زیست، منابع محدود آبی و جنگل‌های کشور  از سال ۱۳۸۵ واردات فرآورده‌های سلولزی از جمله انواع کاغذ، مقوا و خمیر کاغذ را به ایران آغاز کرده است.

مشتریان پرسال در بخش فراورده‌های سلولزی طیف وسیعی از صنایع تولید کاغذ، بسته‌‌بندی و چاپ، تولیدکننده محصولات بهداشتی و… هستند. شما می‌توانید به سایت پرسال مراجعه کنید و به اطلاعات کافی درباره انواع کاغذ و مقوا دسترسی پیدا کنید.

شرکت پرسال (1)

امکان خرید انواع کاغذ و مقوا در پرسال

همانطور که گفتیم شرکت پرسال یکی از بزرگترین واردکننده‌های محصولاتی چون کاغذ، مقوا و خمیر در ایران است. به عنوان یکی از پرکاربردترین انواع کاغذ می‌توان به کاغذ کرافت اشاره کرد که استحکام کششی بالایی دارد و برای تولید کارتن‌های موردنیاز مصارف سردخانه‌ای و همچنین به‌عنوان یک کاغذ  بهداشتی در بسته‌بندی بیرونی مواد غذایی، مواد شیمیایی، کالاهای مصرفی، کیسه‌های آرد و غیره نیز از آن استفاده می‌شود.

قیمت کاغذ همواره دارای نوسان بوده و تهیه و خرید انواع کاغذ در حجم بالا از بازار کار سخت و زمانبری است. ما این خبر خوب را به اطلاع شما می‌رسانیم که امکان خرید انواع کاغذ و مقوا در پرسال فراهم شد. پرسال می‌تواند با آسان کردن فرایند خرید کاغذ و مقوا  و با قیمت رقابتی بخش مهمی از نیازهای شما را در صنایع مرتبط با این محصولات رفع کند.

برای خرید انواع کاغذ و مقوا می‌توانید به سایت پرسال مراجعه کرده و یا با کارشناسان ما  با شماره 79885 و یا شمار ه مستقیم 26208325-021تماس بگیرید و از مشاوره کارشناسان تیم پرسال برای خرید انواع کاغذ و مقوا استفاده کنید. .

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه