رپورتاژ آگهی/

تجربیات واقعی افراد از تزریق چربی

کدخبر : 68865

سلامتی و شادابی پوست تأثیر زیادی بر زیبایی افراد و اعتماد به نفس آنها دارد که در زندگی پرتنش امروزه لازم است بدان توجه ویژه ای شود. پوست صورت ممکن است با گذشت زمان و یا بروز برخی مشکلات دچار آسیب شود که این آسیب می تواند به صورت چین و چروک هایی خود را نشان دهد.

سلامتی و شادابی پوست تأثیر زیادی بر زیبایی افراد و اعتماد به نفس آنها دارد که در زندگی پرتنش امروزه لازم است بدان توجه ویژه ای شود. پوست صورت ممکن است با گذشت زمان و یا بروز برخی مشکلات دچار آسیب شود که این آسیب می تواند به صورت چین و چروک هایی خود را نشان دهد.

خشکی پوست، لاغری صورت، بیماری و عدم رعایت دستورالعمل های مراقبتی در قالب روتین های پوستی می تواند دلیلی بر آسیب به پوست و ایجاد چین و چروک در آن باشد.

البته جای هیچ نگرانی است و افراد می توانند از طریق تزریق چربی از شکم به صورت این چین و چروک ها را برطرف نمایند و به چهره ای زیبا و شاداب دست یابند. در ادامه به معرفی بیشتر این روش و تأثیرات مطلوب آن بر شادابی و سلامت پوست خواهیم پرداخت.

Fat injection in Iran Dr. Chabavizadeh - irantreatments - Plastic Surgery  in Iran

اثرات تزریق چربی

امروزه از روش های مختلفی جهت رفع چین و چروک های پوستی به ویژه در صورت استفاده می شود که از مؤثرترین آنها می توان به روش تزریق چربی در پوست اشاره کرد. با استفاده از این روش می توان چین و چروک های ایجاد شده بر روی پوست به ویژه در ناحیه خط خنده و خط خم را پوشش داد و به طور کامل برطرف نمود.

از این روش به دلیل تأثیر طولانی مدتی که بر روی پوست دارد به عنوان یک روش دائمی در رفع چین و چروک ها و سایر مشکلات پوستی یاد می شود. طبق نظرسنجی هایی که در این زمینه انجام شده اغلب افرادی که از روش تزریق چربی در رفع چین و چروک های پوستی خود استفاده کرده اند از این روش رضایت کامل داشتند.

جوانسازی باورنکردنی با تزریق چربی

تزریق چربی از بهترین و جدیدترین روش ها در زمینه سلامت و شادابی پوست بوده که تأثیر باورنکردنی بر جوانسازی پوست دارد. در این روش ناحیه مورد نظر در صورت یا بدن با تزریق چربی پوشش داده می شود و نواقص آن برطرف می گردد. فرایند تزریق معمولاً بر روی لایه میانی پوست انجام می شود، چرا که چین و چروک های عمیق و متوسط بیشتر در این بخش ایجاد می شود.

امروزه فرایند تزریق چربی در پوست با متد مختلفی صورت می گیرد که از مؤثرترین آنها می توان به تکنیک میکروفت و تکنیک نانوفت اشاره کرد. در تکنیک نانوفت برای تزریق از محتویات داخل سلول های چربی استفاده می شود و در تکنیک میکروفت نیز چربی مورد نظر ابتدا به ذرات ریز در حد میکرو خرد شده و سپس در ناحیه مورد نظر تزریق می گردد.

Best Fat Grafting In Hyderabad | 100% Fruitful

راز داشتن پوستی شاداب در ۴۰ سالگی

اگر به دنبال پوستی سالم و شاداب در سن ۴۰ سالگی هستید تزریق چربی در پوست می تواند یک روش مؤثر و کارآمد جهت حفظ سلامت و شادابی پوست و رفع چین و چروک های آن باشد. امروزه از روش های مختلفی در رفع چین و چروک های پوست استفاده می شود که از جمله آنها می توان به روش تزریق چربی، روش تزریق ژل و روش بوتاکس اشاره کرد.

در روش تزریق چربی از یک ناحیه از بدن چربی اضافی برداشته شده و در ناحیه مورد نظر جهت رفع چین و چروک ها و عیوب پوست مورد استفاده قرار می گیرد؛ در حالی که در روش تزریق ژل، پوشش نواحی معیوب و دارای چین و چروک پوست از طریق محصولات مصنوعی انجام می شود. از نظر ماندگاری نیز تزریق چربی در پوست به مراتب ماندگاری بیشتری در مقایسه با تزریق ژل دارد.

Fat Injections

در روش بوتاکس نیز از یک ماده مخصوص جهت ریلکس کردن عضله استفاده می شود، به طوری که استفاده از آن در ناحیه مورد نظر منجر به فلجی موقت عصب های حرکتی در آن ناحیه می شود. متخصصان زیبایی از این روش برای رفع چین و چروک های اطراف چشم، پیشانی و شقیقه استفاده می کنند.

با این وجود روش بوتاکس تنها جهت رفع چین و چروک های ریز و با عمق کم مؤثر بوده، در حالی که با روش تزریق چربی می توان چین و چروک های عمیق را نیز به طور دائمی برطرف کرد. از نظر ماندگاری نیز تزریق چربی در پوست ماندگاری طولانی تری در مقایسه با روش بوتاکس دارد.

چربی های اضافی را به زیبایی تبدیل کنید

چهره سالم و شاداب از ملاک های زیبایی به ویژه در خانم ها بوده که تأثیر بسزایی بر اعتماد به نفس آنها خواهد داشت. امروزه در کلینیک های زیبایی توجه ویژه ای به سلامت و شادابی پوست می شود و از تکنیک های جدیدی جهت حفظ زیبایی آن استفاده می گردد. تزریق چربی در پوست یکی از مؤثرترین و پرطرفدارترین تکنیک ها در حفظ شادابی و سلامت پوست بوده که در آن از چربی های اضافی برای حفظ زیبایی پوست استفاده می شود.

تزریق چربی یک روش دائمی در رفع چین و چروک های پوستی و حفظ زیبایی و شادابی آن بوده که در کلینیک رز به صورت تخصصی اجرا می گردد. در کلینیک رز از جدیدترین روش ها و متدها برای تزریق چربی به صورت استفاده می شود.

نتایج شگفت انگیز تزریق چربی

تزریق چربی در پوست به دلیل مزایایی که دارد با نتایج شگفت انگیزی همراه خواهد بود که باعث می شود بسیاری از افراد به این روش جهت جوانسازی پوست روی آورند. در ابتدا لازم به ذکر است که از این روش می توان در مناطق خاص و بسیار حساس بدن مانند حفره پلک بالایی، پلک پایین، اطراف لب، ابروها و غیره جهت برطرف کردن چین و چروک پوست استفاده کرد.

همچنین در این روش جای زخمی باقی نمی ماند و به همین دلیل مورد توجه بسیاری از متقاضیان به ویژه افراد فعال در حوزه مدلینگ است. از دیگر نتایج شگفت انگیز این روش می توان به عدم بر جای ماندن حالت کبودی و التهاب بر روی پوست اشاره کرد که خیال متقاضیان می تواند از این نظر راحت باشد. در آخر از روش تزریق چربی در پوست به دلیل تأثیرگذاری طولانی مدتی که دارد به عنوان یک روش دائمی در شادابی پوست و رفع چین و چروک ها یاد می شود.

قبل و بعد از تزریق چربی: عکس ها و نظرات

علائم پیری در پوست به صورت خطوط عمیق در اطراف بینی، زیر پلک، گوشه دهان و اطراف گونه ها قابل مشاهده هستند که با تزریق چربی می توان این علائم را کاهش داد. اگر چه این فرایند نمی تواند پیری پوست را متوقف نماید ولی به نوعی به جوان سازی آن کمک زیادی خواهد کرد. شما با مشاهده پوست متقاضیانی که برای تزریق چربی پوست به کلینیک های معتبر مراجعه کرده اند می توانید به وضوح تأثیرات این روش را بر جوانی، شادابی و زیبایی پوست مشاهده نمایید.

 

آیا این خبر مفید بود؟

ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه