کدخبر : 12256

کمک به «رونق تولید» و «جهش تولید» در جوایز چهل و یکمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس انداز بانک ملی ایران نیز نمود پیدا کرده است.

 به گزارش رصداقتصادی  به نقل از روابط عمومی بانک ملی ایران، در این جشنواره که آخرین مهلت افتتاح حساب و یا تکمیل موجودی برای شرکت در آن پایان مرداد ماه سال جاری است، مجموعه ای از جوایز «ایرانی» در نظر گرفته شده است.

 

 

99 کمک هزینه خرید واحد مسکونی هر یک به مبلغ 1000 میلیون ریال بزرگترین جایزه شرکت کنندگان در این جشنواره است که علاوه بر کمک به خانه دار شدن آنها، می تواند کمکی هر چند کوچک به رونق بازار مسکن باشد.

 

 

299 کمک هزینه خرید خودروی داخلی هر یک به مبلغ 700 میلیون ریال، 1399 کمک هزینه خرید کالای ایرانی هر یک به مبلغ 200 میلیون ریال و 1399 کمک هزینه خرید صنایع دستی هر یک به مبلغ 10 میلیون ریال از دیگر جوایز این قرعه کشی است که همه آنها به نوعی کمک به تولید داخل است.

 

 

داشتن حداقل مانده 500 هزار ریال به مدت 90 روز متوالی و حفظ مانده بالای 500 هزار ریال تا روز قرعه کشی شرط شرکت در آن است و در صورت رعایت حداقل موجودی، هر 50 هزار ریال در روز یک امتیاز به شرکت کننده تعلق می گیرد.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه