کدخبر : 14838

جوایز هشتمین دوره جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین به برندگان خوش‌اقبال این جشنواره اهدا شد.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از  روابط عمومی بانک اقتصادنوین، جوایز ممتاز جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز که در سال‌های پیشین طی مراسمی متمرکز به برندگان آن اهدا می‌شد، امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و تاکید بر رعایت پروتکل‌های بهداشتی و حفظ سلامت مشتریان عزیز، در محل شعبه یا محل کار برندگان اهدا شد.

 

جوایز سایر برندگان این جشنواره نیز پس از تایید فرایند قرعه‌کشی از سوی نهادهای ناظر، بلافاصله به حسابشان نزد بانک اقتصادنوین واریز شد.


گفتنی است، در هشتمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه پس‌انداز بانک اقتصادنوین که با هدف ترویج سنت پسندیده قرض‌الحسنه برگزار شد، به‌پاس قدردانی از مشتریان نیک‌اندیش این بانک، 10 جایزه یک میلیارد ریالی به 10 برنده ممتاز، 20 جایزه 500 میلیون ریالی به 20 نفر، 50 جایزه 100 میلیون ریالی به 50 نفر و 30 هزار جایزه 500 هزار ریالی به همین تعداد برنده اهدا شد.
مشتریان ارجمند برای کسب اطلاعات بیشتر می‌توانند به صفحه اطلاع‌رسانی هشتمین جشنواره حساب‌های قرض‌الحسنه بانک اقتصادنوین به نشانی http://www.enbank.ir/jashnvareh99 مراجعه و یا با کارشناسان مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتریان این بانک با شماره 48031000-021 تماس حاصل کنند.

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه