کدخبر : 15882

مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون به مناسبت هفته پژوهش به تبیین برخی فعالیت‌های این مرکز پرداخت.

به گزارش رصداقتصادی : کریم میرزاخانی مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون با تبریک هفته پژوهش به پژوهشگران عرصه علم و عمل کشور و نظام بانکی گفت: پژوهش علمی، به معنای تلاش سخت‌کوشانه، هدفمند و جامع باهدف کشف راه‌حل‌های بدیع و قابل‌اطمینان برای مشکلات پیش رو برنامه‌ریزی‌شده است و بانک توسعه تعاون به‌عنوان جوان‌ترین بانک دولتی، همواره به‌منظور ارائه خدمات ارزشمند و رقابتی نیازمند سرمایه‌گذاری، توجه و کار مستمر و عمیق در امر پژوهش است.

 

 

وی افزود: کارشناسان و مدیران بهره‌مند از روحیه و توانمندی پژوهشی در بانک توسعه تعاون، پیشتازان و راهبران تفکرات راهبردی و توسعه‌گرا هستند و توسعه اقتصادی کشور و ارزش اقتصادی حاصل از فعالیت نظام بانکی درگرو چنین روحیه و قابلیتی است.

 

 

مدیر مرکز آموزش و پژوهش بابیان اینکه پژوهش گام بلند و بنیانی حرکت در مسیر توسعه است افزود: مدیرعامل، اعضای هیات مدیره و معاونت برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات بانک توسعه تعاون با باور به چنین پارادایم فکری همواره حامی و راهبر فعالیت‌ها و برنامه‌های پژوهشی مبتنی بر نوآوری و خلاقیت هستند و هفته پژوهش فرصت مغتنمی برای تکریم چنین الگوی فکری و تبریک به ایشان است.

 

 

میرزاخانی با تبریک هفته و روز پژوهش به اهالی قلم و اندیشه در بانک توسعه تعاون، گزارشی از فعالیت‌های آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون ارائه داد. وی تصریح نمود: تولید و انتشار کتاب و محتوای آموزشی کاربردی، حمایت از آثار علمی و پژوهشی، حمایت از پژوهشگران بانکی، طراحی و مدیریت پروژه‌های پژوهشی موردنیاز بانک، تولید فیلم‌های آموزشی بانکی ازجمله فعالیت‌های مبتنی بر پژوهش بانک توسعه تعاون محسوب می‌شود.

 

 

مدیر مرکز آموزش و پژوهش بانک توسعه تعاون با تبیین ضرورت و اهمیت درک نگرش و روحیه پژوهش محوری، گفت تحول نظام بانکی در گروه فعالیت‌های پژوهشی نوآورانه و تکیه‌بر خرد و شایستگی نخبگان بانکی کشور است.

 

 

میرزاخانی با اشاره به راهبرد توسعه تعاملات آموزشی و پژوهشی بانک توسعه تعاون با بانک‌ها و مراکز آموزشی و پژوهشی کشور گفت: مرکز آموزش و پژوهش از ایده‌ها و پیشنهادهای پژوهشگران نوآور در مسیر ارتقاء کارآمدی بانک توسعه تعاون استقبال می‌نماید.

 

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه