کدخبر : 16961

بانک توسعه تعاون بر حسب مصوبات بانک مرکزی و شورای هماهنگی بانکها، طبق روال موجود کارمزد ارسال پیامک واریز و برداشت از حساب مشتریان را با کمترین سقف اعمال شده در شبکه بانکی کسر می کند.

 به گزارش رصداقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، این بانک مطابق با مصوبات بانک مرکزی و شورای هماهنگی بانک‌ها و طبق رویه‌ جاری در سایر بانک‌ها جهت اطلاع‌رسانی تمامی عملیات واریز و برداشت حسابهای مشتریان از طریق ارسال پیامک، مبلغ کارمزد ارسال‌پیامک را به صورت سالیانه از حساب های مشتریان کسر می کند.

 

با توجه به این روال و بر اساس بند ۳ پانصد و بیست و دومین صورتجلسه هیأت مدیره بانک توسعه تعاون مبنی بر کسر کارمزد هزینه های ارسال پیامک در سال ۹۹ ، حسب برنامه ریزی صورت گرفته مبلغ ۱۰۰هزارریال به ازای هرحساب در تاریخ چهارشنبه، ۸ بهمن ماه سال جاری به طور هماهنگ از حساب مشتریان محترم بانک توسعه تعاون کسر شد.

 

گفتنی است کارمزد سرویس ارسال پیامک در شبکه بانکی متغیر و به صورت رقابتی است که مبلغ اعمال شده در بانک توسعه تعاون به میزان کمترین کارمزد دریافتی در شبکه بانکی در حال حاضر است.

 

در پایان یاد آور می شود از آنجایی که کارمزد سرویس پیامک تراکنشهای واریز و برداشت به صورت سالانه از حساب مشتـری کسر می گردد لذا مشتریان می توانند در صورت عدم تمایل به دریافت پیامک با مراجعه حضوری به شعب بانک باجه‌های بانک توسعه تعاون در سراسر کشور، نسبت به غیرفعال سازی سرویس مذکور اقدام نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه