برگزاری جلسه آنلاین شورای مدیران بیمه سرمد با روسای شعب و مدیران استانی

کدخبر : 19157

در جلسه آنلاین شورای مدیران بیمه سرمد با روسای شعب، عملکرد سال گذشته شعب این شرکت بررسی شد.

 

به گزارش رصد اقتصادی ، اولین جلسه شورای مدیران بیمه سرمد با روسای شعب و مدیران استانی در سال 1400 به دلیل شرایط کرونا در کشور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار شد. 

در این جلسه، عملکرد شعب استانی بیمه سرمد در سال 99 بررسی شد و مدیرکل برنامه‌ریزی و فناوری اطلاعات گزارشی از نقاط ضعف و قوت آنها را ارائه کرد. مهدی مهدوی قائم مقام مدیرعامل نیز، برنامه راهبری و استراتژیک شرکت در سال 1400 را برای مدیران ستادی و استانی تشریح کرد. 

در ادامه جلسه، چند تن از مدیران شعب استانی سرمد نیز، نقطه نظرات خود را درباره مشکلات سال گذشته و برنامه‌های سال 1400 بیان کردند. 

دکتر مجتبی کاتب رئیس هیات مدیره بیمه سرمد نیز در این جلسه از عملکرد مدیران ستادی و استانی شرکت و تحقق هدفی بالاتر از اهداف هیات مدیره در سال 99 تقدیر و تشکر کرد. وی ابراز امیدواری کرد که بیمه سرمد در سال 1400 نیز با ارائه خدمات بهتر، طراحی محصولات جدید و نوین و فعال‌تر شدن شبکه فروش بتواند، رشد و توسعه خود را ادامه بدهد. 

وی هم‌چنین از کلیه پرسنل شرکت برای تحقق پرتفوی 1600 میلیاردی تقدیر و تشکر کرد. 

در پایان نیز، غلامرضا تاجگردون مدیرعامل بیمه سرمد، ضمن تشکر از برنامه‌ها و عملکرد شرکت در سال گذشته، به سوالات و ابهامات برخی روسای شعب سرمد پاسخ و قول مساعدت داد. 

مدیرعامل بیمه سرمد با اشاره به موفقیت‌های سال‌های اخیر سرمد و عملکرد مناسب آن گفت: تلاش می‌کنیم نقاط قوت شرکت را تقویت کنیم تا موجب موفقیت هرچه بیشتر بیمه سرمد بشویم و اتفاقات بهتری را برای شرکت رقم بزنیم. 

 

 

 

منبع:روابط عمومی بیمه سرمد

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه