جشن نوزدهمین سالگرد تاسیس بیمه "حافظ" ، آنلاین برگزار شد

کدخبر : 19405

همایش جشن نوزدهمین سالگرد تاسیس شرکت بیمه "حافظ" با هدف همفکری و انتقال تجربه، به صورت آنلاین برگزار شد.

به گزارش  رصد اقتصادی و  به نقل از روابط عمومی بیمه “حافظ” ، در این مراسم که به علت شیوع بیماری کووید 19 و به منظور پیشگیری از انتقال آن، به صورت برخط و در بستر اسکایپ، استریم و  اینستاگرام و آپارات برگزار شد، رییس هیات مدیره، مدیرعامل و معاونین، با رعایت فاصله گذاری اجتماعی،  به صورت فیزیکی حضور به همراه رساندند  و کلیه مدیران و کارکنان ستادی و شبکه فروش، به صورت مجازی در این جشن سازمانی، حضور داشتند.

دکتر جلال سلطانی مدیرعامل شرکت سهامی بیمه “حافظ” ضمن تبریک پیشاپیش عید سعید فطر و قدردانی از سهامداران و اعضای هیات مدیره و همکارانی که در گذشته برای تحقق اهداف شرکت تلاش کرده اند، نوزدهمین سالروز تاسیس شرکت را به کلیه ذینفعان تبریک گفت.

 

در این همایش مجازی دکترمحمود دودانگه رئیس هیئت مدیره شرکت ضمن اشاره به اینکه شرکت بیمه حافظ به عنوان اولین شرکت بیمه خصوصی، محصول ایده خلاقانه تعدادی از بزرگان صنعت بیمه در دوره ای که مفهوم خصوصی سازی ناشناخته بود، می باشد تاکید داشتند که انشا ا... شرکت بیمه حافظ به عنوان شرکتی کوچک، چابک و خلاق، ایده های نوینی را در صنعت بیمه کشور توسعه دهد.

وی با اشاره به اقدامات انجام شده و در حال انجام بیمه حافظ در خصوص طراحی نقشه فرایندی شرکت با لحاظ تجارب و الگوهای جهانی، معماری سازمانی، اتخاذ رویکرد سیستماتیک در تحقق اهداف و برنامه های شرکت و نهایتا حرکت در جهت راه اندازی بیمه گری دیجیتال و محصولات نوین را نمونه ای از اقداماتی برشمرد که می تواند در صنعت بیمه کشور، مورد توجه قرار گیرد.

دکتر دودانگه ضمن تشکر از کارکنان، مدیران، شبکه فروش و نمایندگان، اعضای هیات مدیره، سهامداران، سندیکای بیمه گران و بیمه مرکزی جمهوری اسلامی ایران، تاکید نمود که رشد صد در صدی فروش و کاهش قابل توجه ضریب خسارت شرکت، نتیجه هماهنگی، تعامل و تلاش کلیه عوامل شرکت بوده است.

محمود دودانگه به استقرار نظام جامع منابع انسانی و توجه ویژه به شبکه فروش و کارکنان به عنوان سرمایه های اصلی شرکت اشاره و اظهار امیدواری نمود که شرکت بیمه حافظ بتواند بر اساس تعاملات موجود، موفق به کسب توفیقات بیشتر شود و خدمات و محصولات خود را با اخذ مجوزهای لازم در سراسر کشور گسترش دهد.

در ادامه این نشست، روسای شعب و معاونین شرکت به تبادل اطلاعات و بیان نقطه نظرات و بعضا تجربیات خود در طول خدمت کاری در شرکت بیمه حافظ و صنعت بیمه پرداختند و در پایان مراسم شعب و نمایندگان منتخب معرفی و از کارکنان نمونه در واحدهای ستادی و شبکه فروش  تقدیر و قدردانی شد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: