دومین قرعه‌کشی باشگاه مشتریان بیمه‌ باران

کدخبر : 19444

به مناسبت عید سعید فطر، دومین قرعه‌کشی بزرگ باشگاه مشتریان بیمه باران با حضور مدیران این شرکت به صورت مجازی برگزار خواهد شد.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی بیمه باران،  روز یکشنبه ساعت ۱۲ به قید قرعه به مشتریان این شرکت 20 جایزه 5 میلیون ریالی اهدا خواهد شد. همچنین همزمان با نخستین سالگرد تاسیس بیمه باران، به جوان‌ترین بیمه‌گذاران، نخستین بیمه‌گذاران و بیمه‌گذاران با بیشترین تعداد بیمه‌نامه جوایزی به رسم یادبود اهدا خواهد شد.

شرکت بیمه باران از بدو تاسیس با حمایت از سیاست‌های مشتری‌محور و رعایت حقوق مشتریان فعالیت‌های خود را ترسیم کرد و در ادامه این مسیر با رعایت اصل شفافیت و گزارش‌دهی مستمر تلاش کرد به این سیاست‌ها پایبند بماند.

شایان ذکر است که در راستای تکریم حقوق مشتریان، بیمه باران در نظر دارد جشنواره باشگاه مشتریان خود را به صورت فصلی تداوم ببخشد و از این فرصت جهت تقدیر از حسن نیت و اعتماد بیمه‌گذاران استفاده به عمل آورد.

مراسم قرعه‌کشی به صورت زنده از طریق صفحه اینستاگرام بیمه باران قابل مشاهده است. ضمن اینکه اسامی برندگان این قرعه‌کشی از طریق وبسایت و شبکه‌های اجتماعی بیمه باران اعلام خواهد شد.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه