کسب رتبه اول روابط عمومی بیمه سامان در هشتمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت بیمه

کدخبر : 19652

روابط عمومی شرکت بیمه سامان توانست در هشتمین جشنواره روابط عمومی‌های برتر صنعت بیمه کشور، در بخش «سلامت و بیمه» رتبه نخست را از آن خود کند.

 

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی شرکت بیمه سامان،به همت بیمه مرکزی ج.ا.ا  هشتمین جشنواره «روابط‌عمومی‌های صنعت بیمه»، همزمان با ۲۷ اردیبهشت، روز ارتباطات و روابط‌ عمومی برگزار شد.  روز گذشته در آیین اختتامیه جشنواره که با حضور رییس کل بیمه مرکزی اجرا شد، برترین های صنعت بیمه درحوزه های ۹ گانه جشنواره معرفی شدند. 

مریم زمردیان مدیر روابط عمومی شرکت بیمه سامان در این آیین، لوح تقدیر و تندیس خود را از دکتر غلامرضا سلیمانی رییس کل بیمه مرکزی دریافت کرد. 

در این تقدیر نامه آمده است: دست یابی روابط عمومی شرکت بیمه سامان به رتبه اول بخش "سلامت و بیمه" در قالب هشتمین جشنواره روابط عمومی های صنعت بیمه کشور، شایسته تحسین است و می تواند به عنوان یک تجربه موفق برای شرکت های دیگر مورد توجه قرار گیرد. 

بخش "سلامت و بیمه " امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا به جشنواره افزوده شد. 

بیمه سامان همزمان با شیوع این بیماری و طراحی بیمه سه گانه کرونا،  ضمن طراحی و اجرای کمپین‌های متعدد تبلیغاتی و مسئولیت اجتماعی، تولید و انتشار محتواهای آموزشی و اطلاع‌رسانی، نقش موثری در ارائه آگاهی‌های لازم به جامعه در رابطه با روش‌های قطع زنجیره انتقال بیماری و نیز جبران هزینه‌های درمان آن داشت. 

سال گذشته نیز روابط عمومی شرکت بیمه سامان در این جشنواره در بخش پژوهش و افکار سنجی، رتبه برتر را از آن خود کند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه