فراخوان جذب ایده های خلاقانه و نوین صنعت بیمه

کدخبر : 19909

​​شرکت بیمه حافظ با راه اندازی کارگروه طرح های نوین بیمه ای، در نظر دارد در راستای بهره‌مندی از استعدادها و ایده های نوین و جدید نسبت به جمع آوری نظرات و پیشنهادات سازنده شرکت های مبتکر و افراد خلاق در صنعت بیمه، اقدام نماید.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی بیمه حافظ، علی عزنی معاون برنامه ریزی و فناوری اطلاعات با بیان اینکه کارگروه طرح های نوین بیمه ای در شرکت حافظ راه اندازی شده، عنوان کرد: بیمه حافظ سعی دارد فضای سازمانی مناسبی برای پرورش ایده ها و طرح های جدید و نوین در صنعت بیمه، ایجاد نماید و ما همواره مشتاق دریافت ایده‌های نو و خلاقانه از طرف متخصصین فعال در این صنعت هستیم و از تمام افراد با استعداد و توانمندی که طرح یا ایده نوینی در راستای ارتقاء و توسعه صنعت بیمه داشته باشند، استقبال و حمایت می کنیم.

عزتی گفت: خط مشی بیمه حافظ " پویایی " و " نوآوری" ، و هدف ما بهره گیری از دانش، ایده و خلاقیت های نوین و جدید در توسعه هرچه بیشتر صنعت بیمه است. شرکت ها و افراد خلاق و مبتکر ایده پرداز، می توانند پیشنهادات و نظرات خود را از طریق ایمیل idea@hafezinsurance.ir   ارسال نمایند.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: