گامی دیگر در راستای مسئولیت‌های اجتماعی بانک پاسارگاد؛

کلنگ‌زنی و افتتاح ۶ مدرسه در استان‌های خوزستان و لرستان

کدخبر : 20246

بانک پاسارگاد در راستای ایفای مسئولیت‌های اجتماعی خود در حوزه ساخت مدرسه و توسعه فضاهای آموزشی کشور، سه باب مدرسه در استان لرستان، دو باب مدرسه در استان خوزستان افتتاح و عملیات احداث مدرسه ۱۲کلاسه در دزفول را آغاز کرد.

به گزارش رصد اقتصادی ، زدر روزهای ۴ و ۵خرداد با حضور دکتر مجید قاسمی مدیر عامل بانک پاسارگاد و شماری از مسئولان استانی و محلی ۵ باب مدرسه در استان‌های لرستان و خوزستان افتتاح و همزمان با روز دزفول عملیات احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در منطقه مهرشهر شهرستان دزفول آغاز شد.

راحله شهرابی مدیر امور حوزه راهبری و روابط‌عمومی بانک پاسارگاد ضمن اشاره به فعالیت‌های گسترده بانک در حوزه مسئولیت اجتماعی به‌خصوص در حوزه‌های فرهنگی و آموزشی، مسئولیت اجتماعی را به عنوان فرهنگی نهادینه و بخشی جدایی‌ناپذیر از فعالیت‌های بانک پاسارگاد دانست و در‌این‌خصوص تصریح کرد: بانک‌پاسارگاد همواره اقدامات و فعالیت‌های متنوع و گسترده‌ای را در بخش‌های مختلف علمی، فرهنگی، آموزشی، ورزشی و نیز اعطای کمک‌های انسان‌دوستانه و خیرخواهانه با هدف مشارکت سازنده در توسعه اجتماعی به انجام می‌رساند. از جمله این اقدامات می‌توان به ساخت مدرسه و کتابخانه در مناطق آسیب دیده از سیل و زلزله و مناطق کمتر برخوردار استان‌های مختلف کشور اشاره داشت.

وی در ادامه افزود: بانک پاسارگاد تاکنون ۲۵ مدرسه در استان‌های کهگیلویه و بویراحمد، هرمزگان، سیستان و بلوچستان، خراسان رضوی، البرز، آذربایجان شرقی، خوزستان، لرستان و گلستان ساخته است و ساخت ۱۱ مدرسه دیگر در استان لرستان را در دستور کار خود دارد. در حوزه ساخت کتابخانه نیز، ۱۷کتابخانه در استان‌های اردبیل، همدان، کهگیلویه و بویراحمد، لرستان و فارس توسط بانک احداث شده که تنها بخشی از اقدامات بانک در حوزه فرهنگی می‌باشد.

گفتنی است مدارس افتتاح شده در استان لرستان شامل ۳ مدرسه در روستاهای شیراوند، دمرود علیا و همت آباد می باشند. با افتتاح این مدارس ۱۴ کلاس درس و بیش از ۱۲۰۰ مترمربع به مجموعه فضای آموزشی استان لرستان افزوده شد. همچنین با افتتاح ۲ مدرسه در روستای ذبید‌دبات و شهر الوان در استان خوزستان، ۱۲ کلاس درس و بیش از ۲۰۰۰ مترمربع به فضای آموزشی استان نیز افزوده شد. آغاز عملیات احداث مدرسه ۱۲ کلاسه در مهرشهر دزفول نیز موجب شد تا فرزندان عزیزمان در این منطقه در آینده ای نزدیک از وجود مدرسه‌ای در مقطع متوسطه برخوردار شوند.

 

روابط‌عمومی بانک پاسارگاد

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه