90روز پرفروغ در آستانه سالروز تاسیس بیمه "ما"

کدخبر : 20837

حق بیمه تولیدی شرکت بیمه "ما" در سه ماهه منتهی به خرداد ماه سال جاری با 100 درصد افزایش نسبت به مدت مشابه سال گذشته به بالای پانصد و پنجاه میلیارد تومان رسید.

به گزارش  رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی، شرکت سهامی بیمه "ما" با تبیین ارزش آفرینی برای کلیه ذی نفعان به عنوان استراتژی کلان شرکت و تلاش فراگیر پرسنل، شعب، نمایندگی­ها و شبکه فروش در سه ماهه نخست سال 1400 موفق به تحقق صد در صدی برنامه های پیش بینی شده سال 1400 شد. 

بر اساس این گزارش، باوجود شرایط سخت ناشی از شیوع بیماری کرونا و آثار و تبعات ناشی از آن، شرکت بیمه "ما" در سه ماهه نخست سال جاری، پانصد و پنجاه و دو میلیارد تومان حق بیمه تولید کرده است و همزمان نسبت خسارت شرکت با 12 واحد کاهش به  28درصد رسیده است.

مدیریت مناسب ریسک، حفظ ترکیب بهینه پرتفوی، ارائه خدمات متنوع و عرضه پوشش های جدید بیمه ای ازقبیل بیمه نامه صندوق اجاره ای در سه ماهه منتهی به خرداد 1400 با افزایش سطح رضایتمندی مشتریان همراه بود.

تقدیر معاون رییس جمهور و رییس سازمان حفاظت محیط زیست کشور از بیمه "ما"  به دلیل عملکرد مناسب در زمینه مسئولیت های اجتماعی و تامین هزینه های سلامت و درمان و دیه محیط بانان یگان حفاظت در راستای تحقق اصل پنجاهم قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و انتخاب روابط عمومی بیمه "ما" به عنوان روابط عمومی برتر صنعت بیمه برای پنجمین سال متوالی از دیگر افتخارات بیمه "ما" در پایان دهه اول فعالیت شرکت بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: