مدیرعامل بانک توسعه تعاون؛

تعامل با شرکت های تعاونی تولیدی تقویت شود

کدخبر : 22477

مدیرعامل بانک توسعه تعاون بر تعامل با شرکت های تعاونی تولیدی تاکید کرد.

به گزارش رصداقتصادی، حجت اله مهدیان در گفت وگوی هفتگی خود با مدیران شعب شهرستان ها بر فعالیت مضاعف در نیمه دوم سال تاکید کرد و گفت :برای دستیابی به راهبردهای تدوین شده از سوی هیات مدیره بانک که در ابتدای سال جاری ابلاغ شده نیاز است که همکاران در سراسر کشور فعالیت خود را افزایش دهند.

وی افزود:بانک توسعه تعاون به عنوان یک بانک توسعه ای برای تقویت بخش تعاون اهداف بلندی را برای خود ترسیم کرده است.

مهدیان ادامه داد: شرکت های تعاونی و در راس آنها شرکت های تعاونی تولیدی باید در اولویت پرداخت تسهیلات قرار داشته باشند.

مدیرعامل بانک توسعه تعاون همچنین با تشریح اهداف اعتباری بانک در سال جاری گفت:میزان تسهیلات پرداختی در سال 1400 به رقم 250 هزار میلیارد ریال خواهد رسید که نسبت به سال گذشته 20 درصد افزایش یافته است.

مهدیان یادآور شد :شعب علاوه بر اینکه می توانند خدمات و محصولات متنوع بانک را معرفی کنند می توانند اقدام به یک تعامل مثبت و اثر گذار کنند.

به گفته مدیرعامل بانک توسعه تعاون ،در راستای هم افزایی با دولت سیزدهم و در چارچوب راهبرد های بانک نیاز است که تامین اعتبار طرح های اشتغالزا در اولویت قرار گیرد.

وی با بیان اینکه طرح اشتغال پایدار روستایی و عشایری نیز باید با قدرت ادامه یابد ،گفت:اقدامات و تلاش های همکاران موجب شده است که برای بیش از 26 هزار طرح در سراسر کشور تامین اعتبارانجام شود.

در این گفت و گوی تلفنی سعید اسمی زاده رئیس شعبه نمین اردبیل و حسن معینی امام قیسی ،رئیس شعبه بروجن چهار محال و بختیاری به بیان نظرات و دیدگاه های خود پرداختند.

منبع:روابط عمومی بانک توسعه تعاون


 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: