بانک سینا

پرداخت وام قرض الحسنه تامین مسکن محرومان از سوی بانک سینا

کدخبر : 22527

بانک سینا در راستای اجرای مسئولیت های اجتماعی و توانمند سازی قشر کم برخوردار جامعه در تامین مسکن، متولی ارائه تسهیلات قرض الحسنه مسکن می شود.

به گزارش رصداقتصادی یکتاپرس، با توجه به نوسانات بازار مسکن و در راستای حمایت از جامعه کمتر برخوردار کشور، این بانک با همکاری بنیاد علوی پرداخت وام قرض الحسنه برای تامین مسکن محرومین را در دستور کار قرار داده است.

این تسهیلات بر اساس انعقاد تفاهم نامه همکاری با بنیاد علوی و به منظور کمک به بهبود معیشت و توانمند سازی محرومین در تامین مسکن پرداخت می شود. پرداخت این وام با مبلغ حداکثر 1.500.000.000 ریال و باز پرداخت حداکثر 12 ساله صورت می گیرد. این تسهیلات به متقاضیان و مشمولین با ارائه معرفی نامه از بنیاد علوی و طبق ضوابط و آیین نامه های بانک تعلق می گیرد. بانک سینا و بنیاد علوی، پیشتر نیز از طریق تفاهم نامه های همکاری متعدد، اقدامات مطلوبی را در حمایت از اقشار کم بضاعت و محروم جامعه برداشته اند و این تفاهم نامه نیز در تداوم همین روند به امضا رسیده است.

گفتنی است از دیگر اقدامات مهم این بانک در سال گذشته، کمک 50 میلیارد ریالی به مددجویان کمیته امداد حضرت امام(ره) و سازمان بهزیستی در 7 استان درگیر کرونا، خرید و اهدای 1000دستگاه تبلت به دانش آموزان مناطق محروم کشور و اختصاص 30 میلیارد ریال بابت آزادی 157 تن از زندانیان جرائم غیرعمد و همچنین ساخت 3مدرسه در مناطق محروم بوده است.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: