بانک ایران زمین

حمایت از تولید یک ضرورت است

کدخبر : 22556

ریاست هیئت مدیره بانک ایران زمین گفت : کشور در شرایط کنونی نیازمند همکاری و هماهنگی در تمامی بخش ها برای حمایت از تولید داخلی است و در همین راستا بانکها به عنوان گردانندگان اصلی چرخ های اقتصاد باید در رأس این امر قرار گیرند.

سیدحسن سلطانی فیروز طی جلسه‌ای که در جمع مدیران این بانک برگزار شد، اظهار داشت: شرایط اقتصاد کشور بسیار حساس است و بر همین اساس تجربه سال‌های گذشته نشان داده که ما باید با حمایت اصولی از حوزه تولید و سرمایه گذاری در بخش‌های مولد، به ایجاد یک اقتصاد پایدار بپردازیم.

تخصیص منابع بانک ایران زمین

عبدالمجید پورسعید مدیر عامل بانک ایران زمین در راستای حمایت از تولید، نقش بانک‌ها به عنوان یکی از بخش های تامین مالی اقتصاد کشور را مهم ارزیابی کرد و گفت: انتظاری که از بانک‌ها به عنوان یکی از اساسی‌ترین بخش‌های تامین مالی و اقتصادی می رود، قرار گرفتن در کنار تولید و تامین بخش مهمی از اعتبار حوزه تولید کشور است.

وی با تاکید بر مشارکت بانک‌ها در تامین مالی شرکت‌های تولیدی گفت: بانک ایران زمین در سال‌های اخیر بسیاری از منابع خود را به امر حمایت از تولید اختصاص داده اند. وی افزود: ما از مدیران خود خواسته ایم براساس خط مشی های تنظیم شده نسبت به حمایت از شرکت‌های تولیدی استان‌های خود اقدام کنند. که در این راستا اقدامات بسیاری انجام که اخبار آن منتشر شده است.

قائم مقام بانک ایران زمین:شعار بانک ایران زمین بانک دیجیتال بزودی محقق خواهد شد

مجتبی شیروانی قائم مقام بانک ایران زمین با اشاره به این که افزایش سرمایه بانک ایران زمین به تأیید حوزه نظارت بانک مرکزی رسیده است، افزود: افزایش سرمایه از مبلغ چهار هزار میلیارد ریال به 20 هزار میلیارد ریال از محل آورده نقدی، اتفاقی بزرگ در تاریخ بانک ایران زمین است که می توان آثار مثبت بسیار مطلوبی در عملکرد بانک داشته باشد.

وی با تاکید بر مشارکت بانک‌ها در تامین مالی شرکت‌های تولیدی گفت: بانک ایران زمین در سال‌های اخیر بسیاری از منابع خود را به امر حمایت از تولید اختصاص داده اند.

وی گفت: ما از مدیران خود خواسته ایم براساس خط مشی های تنظیم شده نسبت به حمایت از شرکت‌های تولیدی استان‌های خود اقدام کنند. که در این راستا اقدامات بسیاری انجام که اخبار آن منتشر شده است.

قائم مقام بانک ایران زمین، افزایش قدرت تسهیلات دهی، پوشش انواع ریسک ها و افزایش قدرت چانه زنی و رقابت در بازار از جمله دستاوردهای مهم ناشی از افزایش سرمایه بانک خواند و خاطرنشان کرد: با تحقق این امر، ترازنامه بانک به اندازه کافی متوازن می شود.

عضو هیات مدیره بانک ایران زمین در ادامه به روزرسانی صورت های مالی بانک را گامی دیگر در جهت تحقق اهداف عالیه این نهاد خواند و عنوان کرد: با همراهی سهامداران و کمک بانک مرکزی، بانک ایران زمین به زودی در عرصه های جدید بانکداری حرفه وارد خواهد شد.

شیروانی همچنین چشم انداز بانک ایران زمین را تحقق شعار "بانک ایران زمین، بانک دیجیتال" دانست و افزود: تلاش ما ارائه سرویس های بانکی در قالبی نو همراه با فناوری روز دنیا است

قائم مقام بانک ایران زمین، با اشاره به تغییراتی که در حوزه کسب و کار و ارائه خدمات مالی در کشور رخ داده است، گفت: عرصه کسب و کار در سالهای اخیر شاهد تغییرات زیادی در کشور بوده است که این امر نیازمند گذر صنعت بانکی از شیوه سنتی به سمت بانکداری دیجیتال است. مشتری امروز خواستار خدمات نوین برپایه تکنولوژی روز است.

وی اظهار امیدواری کرد: در آینده نزدیک و با ثبت نهایی افزایش سرمایه، بانک ایران زمین بتواند نقش بیشتری در توسعه اقتصادی کشور، ارائه خدمات دیجیتال و نیز کمک به رفع موانع تولید داشته باشد.

 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: