بانک مسکن

رستم قاسمى در بانک مسکن حضور یافت

کدخبر : 22649

مهندس رستم قاسمی وزیر راه و شهرسازی در سومین بازدید خود از زیر مجموعه های وزارت متبوعش ظهر امروز (چهارشنبه) در بانک مسکن حضور یافت.

به گزارش رصد قتصادی و به نقل از پایگاه خبری بانک مسکن، محمود شایان مدیرعامل  بانک مسکن  در جریان حضور رستم قاسمى وزیر راه و شهرسازی در  بانک مسکن  در جمع مدیران ارشد بانک گفت: از وزیر محترم راه و شهرسازی که در دوران پس از تصدی مسئولیت وزارتخانه، سومین حضور خودشان را در زیرمجموعه های وزارت متبوع خود به  بانک مسکن  اختصاص دادند، تشکر میکنم؛ زیرا اولین حضور را پس از انتصاب آقای صالحی در مجموعه راه آهن جمهوری اسلامی داشتند و امروز بنده و کارمندان  بانک مسکن  مفتخر هستیم که میزبان مقام عالی وزارت باشیم. وی با بیان اینکه سردار قاسمی در دوران تصدیشان بر وزارت نفت، علیرغم تحریم ها و مشکلات عدیده کشور، حوزه نفت کشور را نجات دادند تصریح کرد: یقین داریم با توجه به تجارب ارزشمندشان، مشکلات مسکن کشور را هم مرتفع خواهند داد.

مدیرعامل  بانک مسکن  اظهار داشت:  بانک مسکن  به دلیل بدنه تخصصی و تجارب ارزشمندی که در طرح  مسکن مهر  و طرح اقدام ملی مسکن دارد میتواند عاملیت سایر بانک ها را برای تحقق ساخت یک میلیون مسکن در سال بر عهده بگیرد.

202111107426415032_Orig

202111106984254628_Orig

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: