بیمه ملت/

تقدیر دکتر دلفراز از فرزندان ممتاز کارکنان شرکت بیمه ملت

کدخبر : 22865

مدیرعامل بیمه ملت از فرزندان کارکنان شرکت بیمه ملت که در مقاطع تحصیلی مختلف در سال جاری موفق به کسب رتبه‌های برتر شدند، تقدیر و قدردانی کرد.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل ازروابط عمومی بیمه ملت؛ دکتر دلفراز مدیرعامل بیمه ملت با اهدای لوح و جوایزی از فرزندان کارکنان شرکت بیمه که موفق به کسب رتبه‌های ممتاز در مدارس و یا رتبه‌های برتر در کنکور سراسری شدند، تقدیر کرد.

دکتر دلفراز با تاکید بر این موضوع که نسل آینده در پیشبرد اهداف کشور نقشی تعیین کننده دارند، گفت: نسل آینده از دل همین فرزندان که مفتخر به داشتن رتبه‌های برتر هستند شکل می‌گیرد.

مدیرعامل بیمه ملت تصریح کرد: کشور این روزها به دلایل مختلف از جمله تحریم‌های ظالمانه با مشکلات اقتصادی روبروست،  دانش آموزان و دانشجویان با آموزش صحیح می‌توانند بن‌بست‌های اقتصادی را بشکنند و کشور را به مقاصد و اهداف طراحی شده برسانند.

دکتر دلفراز در پایان با اشاره به نقش صنعت بیمه در ایجاد اطمینان و آسایش خاطر به مردم، تصریح کرد: دانش بیمه را یاد بگیرید، بیمه مزایایی مختلفی دارد که آموزش و آگاهی صحیح از آن مخصوصاً در سنین پایین که اکنون شما در آن قرار دارید، می‌تواند گره‌گشای بسیاری از مشکلات اقتصادی شود.


 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: