بیمه معلم

افزایش چشمگیر کیفیت عملکرد نمایندگان بیمه معلم در 1400

کدخبر : 23145

​بر اساس سیستم ارزیابی عملکرد شبکه فروش بیمه معلم، تعداد نمایندگان با عملکرد مطلوب از 228 نفر در اسفند ماه سال 99 به 297 نفر در مهرماه سال جاری افزایش یافته است .

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از روابط عمومی و به نقل از سرپرست معاونت مدیریت شبکه فروش بیمه معلم ، این شرکت بیمه‌ای جهت پالایش و رصد لحظه‌ای فعالیت شبکه فروش، رتبه‌بندی نمایندگان بر اساس رده‌بندی سبز، قرمز ، زرد را در دستور کار خود قرار داده است.

بر اساس این گزارش، نمایندگانی که براساس توازن پرتفوی و ارزیابی بهینه ریسک و مشتری‌مداری فعالیت کنند در محدوده سبز قرار می‌گیرند که این رده‌بندی سبب تشویق شبکه فروش، جهت بهبود رتبه خود میشود.

براساس مستندات رنکینگ 7 ماه سال جاری :

تعداد نمایندگان سبز شرکت از 228 نفر در رنکینگ اسفند سال 99 به 297 نفر در رنکینگ 7 ماهه سال جاری رسیده است که بیانگر عملکرد مطلوب و رشد قابل توجه شبکه فروش بیمه معلم می‌باشد.

همچنین جدول رده‌بندی نمایندگان نشان می‌دهد، تعداد نمایندگان با عملکرد نه چندان مطلوب از 826 نفر در اسفندماه 99 به 558 نفر در رنکینگ 7ماهه سال جاری کاهش یافته است.

گفتنی است، افزایش چشمگیر نمایندگان سبز، کاهش قابل توجه نمایندگان قرمز و ارتقای ایشان به منطقه زرد در مدت اخیر به وضوح قابل ملاحظه است.

قابل ذکر است با برنامه‌ریزی معاونت توسعه بازار بیمه معلم همراه با کار تیمی مدیران شعب و ستادی / پیگیری مستمر برنامه‌های آموزشی ویژه کارشناسان و همکاری شبکه فروش، روند روبه رشد و مستمر تعداد نمایندگان سبز بیمه معلم را در پی داشته است.

• سبز : عملکرد مطلوب

• زرد: عملکرد قابل قبول

• قرمز : عملکرد نامطلوب


 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: