صندوق تامین خسارتهای بدنی

پیام تبریک مدیر عامل صندوق تامین خسارتهای بدنی به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج

کدخبر : 23274

مهندس مجید بهزادپور مدیر عامل صندوق تامین خسارتهای بدنی با صدور پیامی فرا رسیدن هفته بسیج را تبریک گفت.

 

به گزارش رصد اقتصادی  و به نقل از روابط عمومی صندوق تامین خسارت های بدنی؛ متن پیام مهندس مجید بهزادپور بدین شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

«بسیج مدرسه عشق و مکتب شاهدان و شهیدان گمنامی است که پیروانش بر گلدسته‌های رفیع آن، اذان شهادت و رشادت سر داده‌اند. امام خمینی (ره)»

«تا هنگامی که بسیج است هیچ تهدیدی متوجه نظام اسلامی نخواهد شد. مقام معظم رهبری (مدظله العالی)»

بسیج دریایی از معانی و مفاهیم عمیق معنوی است که ولایتمداری، ایمان و از خودگذشتگی، شور، شعور و بصیرت را می‌توان در راهرو این راه الهی ارزشی به وضوح دید. 

بسیج که به مظهر اقتدار، ایستادگی و وحدت ملی ایران اسلامی تبدیل شده در تمام ادوار درخشان انقلاب اسلامی توانسته است موجبات سرافرازی و اقتدار ملی این مرز و بوم را فراهم نماید. 

بی‌شک امروزه سیره و روش بسیج این نیروهای عظیم، تبدیل به یک تفکر شده است یعنی «تفکر بسیجی» و هدف بالاتر و والاتر این است که این تفکر همواره در تار و پود جامعه جاری و در تمامی عرصه‌های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی نیز منشاء اثرات مفید و مؤثر می‌باشد. 

هفته بسیج فرصتی مغتنم برای تجدید عهد و پیمان با آرمان‌های بلند حضرت امام خمینی (ره) و بیعت با مقام معظم رهبری (مدظله العالی) است. 

اینجانب ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای بسیجی، فرا رسیدن هفته بسیج این شجره طیبه و یادگار امام راحل را به محضر مقام معظم رهبری، آحاد مردم و به‌ویژه بسیجیان، تبریک و تهنیت عرض نموده و توفیق روزافزون همه عزیزان، در راه تحقق اهداف و آرمان‌های انقلاب اسلامی را از خداوند متعال مسئلت دارم. 

مجید بهزادپور 

مدیرعامل صندوق تأمین خسارت‌های بدنی 


 

آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر: