بیمه کوثر

برگزیدگان جشنواره فروش بیمه‌ های زندگی کوثر معرفی شدند

کدخبر : 32225

جشنواره فروش بیمه‌ های زندگی کوثر ویژه نمایندگان حقیقی و حقوقی و نیز کارگزاران که از بهمن ماه سال گذشته برگزار شد، برترین‌ های خود را شناخت.

 به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از  روابط عمومی و اعلام مدیر بیمه‌های زندگی بیمه کوثر، با توجه به اینکه توسعه بازار بیمه‌های زندگی یکی از اولویت‌های مهم شرکت است، به منظور ترغیب شبکه فروش برای برنامه‌ریزی و حضور جدی‌تر در این رشته، جشنواره فروش بیمه‌های زندگی از سوم بهمن سال 1400، همزمان با میلاد فرخنده حضرت فاطمه زهرا(س) و روز زن آغاز شد که تا 14 اردیبهشت 1401، مصادف با عید سعید فطر ادامه یافت.

مرتضی کامرانی با تقدیر از استقبال خوب شبکه فروش از این جشنواره، خاطرنشان کرد: نمایندگان حقیقی و حقوقی شرکت و کارگزاران از این فرصت به خوبی بهره بردند و توانستند انواع بیمه‌نامه‌های زندگی کوثر را با شرایط و پوشش‌های ویژه به مشتریان و مخاطبانشان معرفی و نیاز بیمه‌ای آنان را در این زمینه پوشش دهند.

وی درخصوص برگزیدگان این جشنواره گفت: پس از ارزیابی عملکرد نمایندگان در مدت برگزاری جشنواره طبق معیارهایی که از قبل اعلام شده بود، در پایان «طاهره معینی» از گیلان به عنوان فروشنده برتر برگزیده شد. همچنین «مهدی صالحی» از مازندران، «مصطفی صوغانی‌پور» از یزد و «عاطفه کاوند» از لرستان رتبه‌های دوم تا چهارم را از آن خود کردند.

 

 

آیا این خبر مفید بود؟

خبرداغ روز

‍‍‍
ارسال نظر: