کدخبر : 5708

همتی گفت: طبق مصوبه شورای پول و اعتبار اقساط تسهیلات قرض الحسنه اسفند، فروردین و اردیبشهت بدون وضع هرگونه جریمه یاکارمزد به زمان انتهای اقساط منتقل می شود.

به گزارش خبرنگار رصداقتصادی به نقل از باشگاه خبرنگاران ، همتی رئیس کل بانک مرکزی در صفحه اینستاگرام خود درباره مصوبات جلسه امروز شورای پول و اعتبار در مورد حمایت از کسب و کارها در پی شیوع ویروس کرونا نوشت: در جلسه عصر امروز شورای پول و اعتبار تصمیمات مهمی برای حمایت از صاحبان کسب و کارها خصوصا فعالیت ها و حرف خرد که به دلیل شرایط ناشی از شیوع کرونا دچار مشکلات مالی شده اند و مصادیق آن توسط دولت تعیین می شود ( نظیر: هتلها، رستوران ها، بخشی از حمل و نقل و ...) اتخاذ کرد. به این صورت که اقساط تسهیلات قرض الحسنه کلیه اشخاص طی ماه های اسفند ۹۸ و فروردین و اردیبهشت ۹۹ بدون وضع هرگونه جریمه یا کارمزد به زمان انتهای اقساط آنها منتقل بشود.

 

او ادامه داد: : تمامی بانکها و موسسات اعتباری غیربانکی موظف هستند بر اساس مصادیق اعلامی دولت و درخواست مشتری، مساعدت لازم را به عمل آورند.بالطبع بانک مرکزی نیز در کنار مدیران بانکها خواهد بود و در صورت نیاز به حمایت مالی، پشتیبانی لازم را از آنها به عمل خواهد آورد. به امید خلاصی هرچه زودتر ملت بزرگ ایران از این ویروس و عادی شدن فعالیت های اقتصادی کشور.

 

جزئیات مصوبات شورای پول و اعتبار برای حمایت از کسب و کارها

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران میخوانند :
    ‍‍‍
    روی خط رسانه