کدخبر : 6403

با توجه به شیوع ویروس کرونا و اهمیت پیشگیری در مناطق زلزله زده اقلام بهداشتی و شوینده خریداری شده از سوی بانک ایران زمین جهت توزیع در مناطق زلزله زده قطور تحویل ستاد بحران منطقه شد.

به گزارش رصداقتصادی به نقل از روابط عمومی: هادی قدیمی معاون عملیات بانکی با بیان این که بانک ها در راستای انجام مسئولیت اجتماعی تلاش می کنند تا با کمک های خود در راستای اهداف توسعه ای نظام حرکت کنند، اظهار کرد: در پی شیوع ویروس کرونا به مدیریت شعب استان های آذربایجان شرقی، غربی و اردبیل بانک ایران زمین اعلام شد تا با خریداری اقلام بهداشتی و شوینده به مردم منطقه زلزله زده قطور از توابع شهرستان خوی کمک رسانی جهت پیگیری از شیوع ویروس کرونا صورت گیرد.

 

وی بیان کرد: طی استعلام از فرمانداری شهرستان خوی تعدادی اقلام بهداشتی و شوینده جهت توزیع در منطقه زلزله زده قطور خریداری و تحویل ستاد بحران شهرستان خوی شد.

 

معاون عملیات بانکی بانک ایران زمین، با تاکید بر این موضوع که اجرای مسئولیت اجتماعی در بانک از اهمیت بالایی دارد، اظهار داشت: بانک ها به عنوان سازمان هایی مردم نهاد نقش بسزایی در گسترش فرهنگ مسئولیت اجتماعی در جامعه ایفا می کنند.

بر این اساس این اقدام بانک ایران زمین مورد تقدیر و تشکر معاون سیاسی و امنیتی استان آذربایجان شرقی قرار گرفت.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه