کدخبر : 6558

به منظور رفاه حال مشتریان، شعب بانک اقتصادنوین در ایام تعطیلات نوروز به صورت کشیک آماده ارایه خدمت به هم‌وطنان عزیز خواهند بود.

 
 

به گزارش رصداقتصادی به نقل از روابط عمومی بانک اقتصادنوین؛ شعب کشیک این بانک در روزهای دوم تا چهارم فروردین ماه 1399 مفتوح بوده و از ساعت 9 الی 12:30 آماده ارایه خدمت به مشتریان ارجمند هستند. بر این اساس شعب تهرانپارس، چهارراه دیباجی، میدان ونک، میدان فردوسی و ستارخان به عنوان شعب منتخب شهر تهران و شعب طالقانی کرج، فرهنگ ساری، آمل، چالوس، گلسار رشت، ولیعصر گرگان، میدان آزادی قزوین، ارتش تبریز، سرداران ارومیه، سنندج، میدان آزادی اصفهان، مطهری یزد، معالی‌آباد شیراز، میدان آزادی کرمان، کیانپارس اهواز، امام بوشهر و احمدآباد مشهد در سایر استان‌ها به عنوان شعب کشیک، خدمات مورد نیاز مشتریان و مسافران نوروزی را ارائه خواهند کرد.

 

همچنین ساعت کار شعب این بانک در روزهای کاری پنجم تا چهاردهم فروردین ماه 1399 از ساعت 8:30 الی 13 خواهد بود.

علاوه بر این تمهیدات لازم برای پول‌رسانی به خودپردازهای بانک اقتصادنوین اندیشیده شده و این خودپردازها به صورت 24 ساعته آماده تامین وجوه نقد مورد نیاز مشتریان خواهند بود.

علاوه بر خدمات یادشده، کارشناسان مرکز ارتباط با مشتریان بانک اقتصادنوین به شماره 48031000-021 در تمام ایام هفته و به‌صورت 24 ساعته آماده پاسخ‌گویی به پرسش‌ها و ابهامات مشتریان ارجمند هستند.

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه