کدخبر : 13935

هم‌زمان با افت شاخص کل بازار سهام ارزش سهام عدالت نیز افت زیادی داشته است به صورتی که سهام عدالتی که اوایل مرداد ماه بیش از ۲۰ میلیون تومان ارزش داشت، وارد کانال ۱۳ میلیون تومان شده است. افت ارزش سهام عدالت تا کجا ادامه دارد؟

ارزش سهام عدالت چند روزی است رو به افزایش است . ارزش سهام عدالت در ماه گذشته سقوط بی سابقه ای داشته است . ارزش سهام عدالت از دغدغه های اصلی سهام داران است . جزئیات ارزش سهام عدالت را در  روز سه شنبه اینجا می خوانید :
 
 
 
 
در حالی که ارزش سهام عدالت در دوره قبل از اصلاح بازار سرمایه تا ۲۰ میلیون تومان هم رسیده بود، روز گذشته با افت شاخص کل بازار سهام ارزش سهام عدالت هم با افت ۴۰۰ هزار تومانی به ۱۳ میلیون و ۶۴۹ هزار تومان رسید.

 

این افت ۴۰۰ هزار تومانی در حالی است که روز یکشنبه نیز ارزش سهام عدالت یک میلیون تومان افت کرده بود.

 


خبرداغ :  یارانه جدید تغییر کرد + جزئیات


 

 


روز گذشته ارزش سهام عدالت به کمترین میزان خود در ۲ ماه گذشته رسیده است و تا به حال سابقه نداشته ارزش سهام عدالت به کانال ۱۳ میلیون تومان برسد.

 

با این حساب ارزش ۳۰ درصد سهام عدالت قابل فروش به ۴ میلیون و ۹۴ هزار تومان و ۶۰ درصد آن به ۸ میلیون و ۱۸۱ هزار تومان رسید.

 

 ارزش سهام عدالت امروز ۱۵ مهر ۹۹ | سهام عدالت را بفروشیم یا نه؟

 

روز گذشته نماد‌های وبصادر، فولاد، فملی و شتران که تاثیر زیادی روی ارزش سبد سهام عدالت دارند منفی بودند و همین موضوع باعث ریزش ارزش سهام عدالت شد.

 

منبع : شهرارا نیوز 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی