کدخبر : 14251

رئیس سازمان بورس و اوراق بهادارگفت: سود سهامداران عدالت که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند، به‌حساب شخصی واریز و سود افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند، به‌حساب شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی واریز می‌شود.

سهام عدالت مشکلات زیادی برای سهام داران ایجاد کرده است . سود سهام عدالت از جمله مسایلی است که بسیاری پیگیر ان هستند . ازادسازی سهام عدالت برخی از مردم را به فکر انداخت تا خودشان سهام را مدیریت کنند . در ادامه جزئیات واریز سود سهام عدالت را می خوانید .

 

خبرداغ :  

حسن قالیباف اصل، ضمن اعلام اینکه تا به حال ۲۷ شرکت سرمایه‌گذاری استانی آماده پذیرش در بورس شده‌اند، به آخرین وضعیت سهام عدالت و شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی‌ اشاره کرد و افزود: بر اساس آیین‌نامه ابلاغ شده در مرداد ماه، شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی موظف بودند سهامداران خود را شناسایی و اسامی ‌آنها را در سامانه  ثبت کنند.

 

خبرداغ : رقص و اواز نفیسه روشن و همسرش در شب عروسی + فیلم خصوصی

 

 
سخنگوی شورای عالی بورس ادامه داد: دو ماه از ابلاغ آیین‌نامه سپری شده و اکنون شرکت‌های سرمایه‌گذاری باید به منظور انتخاب اعضای هیئت‌مدیره سهامداران را برای حضور در مجمع دعوت کنند.
 
 
وی ادامه داد: شرکت‌های سرمایه‌پذیر هم باید سود سهامدارانی که روش مستقیم و غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند مطابق سایر سهامداران پرداخت کنند. به این ‌ترتیب سود سهامدارانی که روش مستقیم را انتخاب کرده‌اند به‌حساب شخصی واریز و سود افرادی که روش غیرمستقیم را انتخاب کرده‌اند به ‌حساب شرکت‌های سرمایه‌گذاری استانی واریز می‌شود.
 
 

پیش‌بینی کارشناسی از آینده بورس

 
از سوی دیگر،یک کارشناس بازار سرمایه با‌ اشاره به برگزاری انتخابات ریاست جمهوری آمریکا اظهار کرد: تأثیر روانی انتخابات آمریکا در این بازار چشمگیر نخواهد بود.
 
 
فردین آقابزرگی ادامه داد: دلیل این موضوع این است که اقتصاد کشور ما در سه دهه گذشته از این مسائل زیاد دیده است و به دلیل عدم ارتباط و مراودات مالی با دنیا و مخصوصاًً کشورهای غربی از تأثیرپذیری زیاد مصون است.
 
 

خبرداغ و جنجالی : حیرت یک خارجی از صدای جادویی همایون شجریان + فیلم

 

 
وی با تأکید بر اینکه بازار سرمایه در مقطعی به‌صورت خود انتظام اصلاح قیمت داشت، گفت: در چند ماه گذشته بیش از ۵۰۰ سهم بورسی بین ۳۰ تا ۵۰ درصد اصلاح قیمت داشتند درحال حاضر بازار سرمایه به نقطه‌ای رسیده است که جای نگرانی و ‌تردید در مورد ثبات بازار وجود ندارد. در واقع بازار به ثبات رسیده است و بعد از این هم با شیب ملایم حرکت می‌کند.
 
 
این تحلیلگر بازار سرمایه با بیان اینکه روند صعودی بازار سرمایه ادامه دارد، اظهار کرد: البته این روند نسبت به چهار ماه نخست سال جاری ملایم‌تر و منطقی‌تر است و حرکت نقدینگی به سمت این بازار خواهد بود.
 
منبع: ایسنا
  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه