ارزش سهام عدالت من ( سه شنبه 20 آبان )

کدخبر : 15049

ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۸ میلیون و ۹۳۸ هزار و ۶۴ تومان رسید. بدین ترتیب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت برای فروش حدود ۵ میلیون و ۳۶۲ هزار و ۸۳۸ تومان می‌باشد. اُفت ۰.۲ درصدی ارزش سهام عدالت در روز جاری موجب شد تا ارزش این سهام در مقایسه با روز گذشته ۲۶ هزار و ۶۵۶ تومان کاهش یابد.

 ارزش سهام عدالت در روز های اخیر کاهش شدیدی داشته است . ارزش سهام عدالت در روز هی قبل کاهش داشته است . ارزش سهام عدالت در ماه های ابتدایی سال افزایش چشمگیری داشته است . در ادامه به بررسی ارزش روز سهام عدالت می پردازیم .

 


خبرداغ : دختر 17 ساله ورامینی پدرش را کشت + عکس


 

بازار سرمایه امروز پس از ریزش‌های مداوم اخیر با چراغ سبز شروع به کار کرد و شاخص کل بورس تهران در لحظات آغازین بازار سرمایه با رشد همراه شد، اما با گذشت نیمه اول معاملات بازار به سمت صف‌های فروش پیش رفت به طوری که افزایش عرضه‌ها در بازار نماد‌ها را وارد مدار منفی کرد.

 

بازار سهام امروز سه شنبه ۲۰ آبانماه در شروع معاملات بعد از روند نزولی سه روز ابتدایی هفته حدود نیم درصد رشد کرد و به یک میلیون و ۲۲۱ هزار واحد رسید؛ اما پس از گذشت ساعتی ارتفاع کم کرد و با کاهش ۳ هزار و ۲۵۴ واحدی در محدوده یک میلیون و ۲۱۱ هزار و ۹۰۹ واحد قرار گرفت.

 

نماد‌های وامید، حکشتی و جم و شتران بیشترین تاثیر منفی را بر روند شاخص کل گذاشتند و نماد‌های کچاد، کگل، فملی و نوری بیشترین تاثیر مثبت راداشتند.

 

ریزش بورس بر روی قیمت سهام نماد‌های حاضر در سبد سهام عدالت نیز تاثیر گذاشت و قیمت آنها را نیز نزولی کرد.

 

ارزش سهام عدالت چقدر شد؟

بر این اساس ارزش سهام عدالت ۵۳۲ هزار تومانی به ۸ میلیون و ۹۳۸ هزار و ۶۴ تومان رسید. بدین ترتیب ارزش ۶۰ درصد سهام عدالت برای فروش حدود ۵ میلیون و ۳۶۲ هزار و ۸۳۸ تومان می‌باشد.

اُفت ۰.۲ درصدی ارزش سهام عدالت در روز جاری موجب شد تا ارزش این سهام در مقایسه با روز گذشته ۲۶ هزار و ۶۵۶ تومان کاهش یابد.

 
منبع: نبض بورس
 
 
 
آیا این خبر مفید بود؟
‍‍‍
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه