کدخبر : 15328

در پایان معاملات امروز بازار سهام، ارزش سهام عدالت به دلیل روند صعودی شاخص کل رشد کرد اما رشد سهام عدالت در جریان معاملات امروز جزئی بود.

سهام عدالت سوالات زیادی برای مردم ایجاد کرده است . سهام عدالت در روز های گذشته افت کرده بود . سهام عدالت امروز کمی صعود را تجربه کرد . جزئیات صورتحساب سهام عدالت را در ادامه می خوانید .

 

خبرداغ : ریحانه پارسا مدل بدون لباس شد + عکس بدون لباس ریحانه پارسا در مدلینگ

 

طی مدت شروع رشد شاخص کل از هفته اخیر ارزش سهام عدالت نیز از 10 میلیون و 800 هزار تومان به حدود 13 میلیون تومان رسیده است اما طی معاملات دو روز اخیر ارزش سهام عدالت درجا زده است.

 


خبرداغ و جنجالی : اختلاف سنی باورنکردنی مهدی پاکدل و رعنا ازادی ور + فیلم و عکس


 

امروز نیز در پایان معاملات بازار سهام ارزش سهام عدالت به 12 میلیون و 890 هزار تومان رسید و نسبت به دیروز حدود 150 هزار تومان رشد داشت.

 

معاملات سهام عدالت قبل از توقف فروش این سبد به صورت بلوکی انجام می‌شد و فقط بازارگردان‌ها می‌توانستند سهام عدالت بخرند اما به دلیل اینکه بازارگردان‌ها به نوعی درگیر جمع کردن صف‌های فروش و خرید بورس بودند عملا سهام عدالت فروش نمی‌رفت و کسانی که سهام عدالت خود را فروخته بودند نیز از تاخیر در واریز پول خود شاکی بودند.

 

فروش سهام عدالت به دلیل اینکه عرضه در بازار سهام زیاد بود متوقف شده بود.

 

 

به نظر می‌رسد با رشد شاخص کل بازار سهام، ارزش سهام عدالت نیز بیشتر شود، اما ارزش حدودا 13 میلیونی سهام عدالت در حالی است که در دوره قبل از اصلاح قیمتی بازار سهام سهام عدالت حدود 21 میلیون تومان ارزش داشت.

 


خبرداغ : اولین فیلم از جسد زن جوان در شیراز + فیلم و عکس ناجور


 

با این حساب ارزش 60 درصد سهام عدالت قابل فروش به 7 میلیون و 734 و 30 درصد آن به 3 میلیون و 867 هزار تومان رسید.

 

منبع : تجارت نیوز 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه