کدخبر : 15690

به گفته مدیر فنی سهام عدالت، پس از آزادسازی ۱۰۰ درصدی سهام عدالت در بهار سال آینده این سهام وارد پرتفوی شخصی افراد می‌شود و سهامداران می‌توانند سهامشان را مدیریت کنند.

سهام عدالت در روز های اخیر رشد قابل توجهی داشته است . قیمت سهام عدالت در هفته گذشته رشد را تجربه کرده است . سهام عدالت روز های خوبی را سپری کرده است . در ادامه جزئیات جدید از فروش سهام عدالت را می خوانید . 

 

 

یکی از مهم‌ترین سوالات سهامداران سهام عدالت از ابتدای آزادسازی این بوده که چرا این سهام وارد پرتفوی شخصی افراد نمی‌شود؟

 

پیگیری نشان می‌دهد که قرار گرفتن سهام عدالت در سبد بورسی افراد در آینده ممکن می‌شود.

 


خبرداغ : بازداشت خانم رقصنده در منطقه ممنوعه + عکس نامتعارف


 

محمود حسنلو، مدیر فنی سهام عدالت نیز در گفتگوی زنده اینستاگرامی با تجارت‌نیوز این موضوع را تایید کرد و گفت: در حال تلاش هستیم که تا بهار سال آینده زیرساخت‌ها آماده شود و سهامداران بتوانند خودشون از طریق پرتفوی شخصی سهامشان را مدیریت کنند.

 

از 100 درصد سهام عدالت، 30 درصد اول در روز 10 خرداد ماه، 30 درصد دوم در روز 18 مرداد ماه آزاد شد و قرار است در روز 22 بهمن ماه نیز 30 درصد سوم قابل فروش ‌شود. به گفته مدیر فنی سهام عدالت 10 درصد پایانی نیز در بهار سال آینده آزاد می‌شود.

 

 

پول سهام عدالت کی واریز می‌شود؟

حسنلو با اشاره به این که طی چند ماه گذشته با منفی بودن بازار نه حقیقی‌ها و نه حقوقی‌ها علاقه‌ای به خرید سهام نداشته‌اند گفت: در این شرایط سهام عدالت نیز فروخته نشده و حقوقی‌ها تمایلی به خرید این سهام نداشتند.

او همچنین در خصوص آینده فروش سهام عدالت عنوان کرد: با ادامه‌دار بودن رشد بورس انتظار می‌رود فروش سهام عدالت نیز سرعت پیدا کند و احتمالا واریزی‌ها نیز آغاز می‌شود.

شاخص کل بورس تا روز 20 آبان ماه تا پایین‌ترین سطح خود یعنی یک میلیون و 211 هزار واحدی افت کرد، اما طی هفته‌های اخیر روند روبه‌رشدی را در پیش گرفت و امروز از مرز یک میلیون و 500 هزار واحدی نیز عبور کرد.

روز گذشته نیز ارزش سهام عدالت 532 هزار تومانی نیز به بیش از 14 میلیون تومان رسید.

 

 

منبع : تجارت نیوز 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

آنچه دیگران می خوانند:
    ‍‍‍
    روی خط رسانه