۵ خبر تاثیرگذار امروز کدال برای سهامداران بورس

کدخبر : 20936

روز گذشته شاخص کل بورس تهران با روندی نزولی به کار خود پایان داد تا برای دومین روز متوالی در این هفته، بازدهی بورس منفی باشد. اما چه خبرهایی از کدال بر بازار امروز سهام تاثیرگذار است؟

 

 

 

به گزارش رصداقتصادی، روز گذشته شاخص کل بورس تهران با روندی نزولی به کار خود پایان داد تا برای دومین روز متوالی در این هفته، بازدهی بورس منفی باشد. از زمان پایان یافتن معاملات بورس تا به الان، اخباری در کدال منتشر شده که می‌تواند روی معاملات امروز نمادهای بورسی تاثیرگذار باشد. اما این اخبار تاثیرگذار چه هستند؟

_ پتروشیمی نوری (نوری) سهامداران خود را به مجمع عمومی عادی سالیانه برای سال مالی ۱۳۹۹ دعوت کرد. این مجمع ساعت ۱۶ روز یکشنبه ۲۰ تیر در سالن همایشهای ساختمان شماره ۳۸ خیابان کریمخان برگزار خواهد شد.

_ تصمیمات مجمع عمومی عادی سالیانه غلتک‌سازان سپاهان (فسازان) هم در کدال منتشر شد و در آن به ازای هر سهم ۸۵ تومان سود نقدی میان سهامداران این شرکت تقسیم می‌شود.

_ شرکت سرمایه‌گذاری تامین اجتماعی (شستا) هم از ثبت افزایش سرمایه ۷۷٫۵ درصدی خود خبر داد. بدین ترتیب سرمایه شستا از هشت هزار میلیارد تومان به ۱۴٫۲ هزار میلیارد تومان افزایش خواهد یافت.

_ شرکت سرمایه‌گذاری صنعت نفت هم زمانبندی پرداخت سود دوره ۱۲ ماهه منتتهی به ۳۰ اسفند ۹۹ را منتشر کرد. بر این اساس سهامداران خرد می‌توانند با مراجعه به شعب بانک تجارت، سود سهام خود را از تاریخ ۱۵ شهریور امسال  دریافت کنند.

_ شرکت ذوب روی اصفهان (فروی) آگهی ثبت افزایش سرمایه خود را درج کرد. بر این اساس سرمایه فروی از ۶۰ میلیارد تومان به ۹۰ میلیارد تومان افزایش می‌یابد. این افزایش سرمایه ۵۰ درصدی از محل سود انباشته بوده است.

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه