سرپرست مدیریت امور مالی بیمه رازی در جشن ضیافت نور عنوان کرد:

کدخبر : 18893

علی بهرامی نسب سرپرست مدیریت امور مالی بیمه رازی در سومین شب جشن ضیافت ماه مبارک رمضان که به صورت زنده از صفحه رسمی اینستاگرام بیمه رازی پخش شد گفت: با توجه به استراتژی های جدید شرکت در سال ۱۴۰۰ مبنی بر مشتری مداری و وفاداری مشتریان، دو گروه ذینفعان اصلی یعنی نمایندگان و کارگزاران و بیمه گزاران و زیان دیدگان اولویت های شرکت میباشند.

به گزارش رصد اقتصادی و به نقل از علی بهرامی نسب ، با اشاره به اینکه شرکت درصدد جلب رضایت این دو گروه جهت تحقق استراتژی مذکور است اذعان داشت : برای مشتریان پرداخت به موقع خسارتها با تحقق شعار “پرداخت ۲۴ ساعته” پیش بینی و محقق خواهد شد و برنامه ریزی ها و تامین منابع لازم در این راستا در دست بررسی و اقدام است و برای گروه نمایندگان ، ایجاد مشوق هایی مانند پرداخت کارمزد در دو مقطع زمانی اواسط و اواخر ماه در بازه زمانی ماهانه انجام میشود. همچنین در طول سال قبل و سال جاری ، جشنواره هایی تدوین و اجرایی شده که در آنها جوایزی برای نمایندگان برتر در نظر گرفته شده است.

بهرامی نسب با تاکید بر پرداخت سود مشارکت در منافع برای اولین بار به گروه بزرگی از نمایندگان و استمرار این استراتژی ، آن را گویای هم راستا بودن منافع شرکت با منافع نمایندگان دانست .

وی در آخر با اشاره به پرداخت بالاترین سود ۳۹% مشارکت به بیمه گزاران بیمه های زندگی،  اضافه کرد :درصدد آنیم تا بیمه رازی را بعنوان یک راز ماندگار و بیمه های عمرو پس انداز را بعنوان یک سرمایه همیشگی معرفی کنیم.

قابل ذکر است در برنامه جشن ضیافت بیمه رازی که به مناسبت هجدهمین سالگرد بیمه رازی و ماه مبارک رمضان برگزار شده است، طی قرعه کشی بین نمایندگان حائز شرایط ، هر شب یک سکه طلا به یک نماینده هدیه داده میشود که این جایزه در شب اول به آقای مصطفی اقتداری نماینده بندرعباس ، در شب دوم به آقای یدالله مهدی زاده از شعبه ایلام و در شب سوم به خانم اکرم شوقی نماینده زنجان تعلق گرفت.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه