محسن افشانی ویدیویی همسرش را پخش کرد ! + فیلم جنجالی

کدخبر : 11320

دعوای محسن افشانی و سویل خیابانی همسرش این روز ها حسابی جنجالی شده است .

محسن افشانی بازیگر جنجالی سینما است . محسن افشانی این روز ها جنجال جدید به پا کرده است . طلاق جنجالی محسن افشانی و همسرش در اینستاگرام سروصدای زیادی به پا کرد . اما ماجرای طلاق محسن افشانی و همسرش چه بود ؟ 

 

خبرداغ وفوری : محسن افشانی ویدیوی رقص همسرش را منتشر کرد + فیلم دیده نشده

 

 

 

عکسهای ازدواج محسن افشانی وهمسرش

بازیگر جنجالی ایرانی عکسهای مراسم عقد خود رامنتشر کرد .به گزارش ایران ناز ،محسن افشانی بازیگر معروف که سابق بر این با استوریهای اینستاگرامش  جنجال ساز شده بود ازدواج کرد .

 

جهت مشاهده عکس ها و فیلم های پخش شده توسط محسن افشانی اینجا کلیک کنید ..

 

 

آذر ماه امسال بود که محسن افشانی با انتشار پستی در اینستاگرامش خبر ازدواجش رابه صورت رسمی اعلام کرد. بازیگر پرحاشیه سینما و تلویزیون کشورمان مدتی است  که به حاشیه سازی روی آورده و نامش حسابی در فضای مجازی بر سرزبان ها افتاده است.

 

عکسهای ازدواج محسن افشانی وهمسرش

 

بازیگری که با سریال ترانه مادری در بین مخاطبان شناخته شد اینروزها بیشتر از دنیای هنر در فضای مجازی شناخته شده است و گویا این علاقه شخصی این بازیگر است که حاشیه ساز باشد.

 

خبرداغ : حمله وحشیانه و فجیع پدر به هانیه 17 ساله + عکس تکان دهنده

 

 

عکسهای ازدواج محسن افشانی وهمسرش

 

بالاخره بعد از مدتها تصاویر نصفه و نیمه از همسر محسن افشانی ، عکس کامل سویل خانم همسر آقای بازیگر رونمایی شد. این عکس تصویری از محسن افشانی و همسرش در مراسم عقدشان است.

 

محسن افشانی و همسرش در روز عشق مهمان یک برنامه اینترنتی شدند و برای نخستین بار گفت و گویی با این شبکه اینرتنتی انجام دادند. آقای بازیگر دراین مصاحبه به ادامه حاشیه سازی هایش اشاره کرد و نوید حاشیه سازی های بیشتر به همراه همسرش را داد.

 

عکسهای ازدواج محسن افشانی وهمسرش

عکسهای ازدواج محسن افشانی وهمسرش

 

ماجرا از استوری جنجالی آقای بازیگر آغاز شد و بعد ازآن کلیپی که با خانمی بدون حجاب دریک میهمانی منتشر شد حسابی حاشیه ساز شد. البته این حاشیه سازی های محسن افشانی ماجرایی ادامه دار است.محسن افشانی پیش از ماجرای پست های اینستاگرامش با حضور در برنامه  تلویزیون و اشک ریختن روی آنتن برنامه زنده برای عشق از دست رفته اش سوژه کاربران شده بودو هزار اما و اگر درباره ماجرای عشقی محسن افشانی شکل گرفت. اما ماجرا به همین جا ختم نشد . حالا با ازدواج کردنش گفته است که منتظر حاشیه های بیشتر از من و سویل باشید.

 

عکسهای ازدواج محسن افشانی وهمسرش

آیا این خبر مفید بود؟
بر اساس رای ۱۶۶ نفر از بازدیدکنندگان
ارسال نظر:

‍‍‍
این خبر را از دست ندهید
روی خط رسانه