کدخبر : 13046

صحبت های مریم مومن درباره ازدواج را در این صفحه ببینید .

مریم مومن بازیگر جوان سینما و تلوزیون است . مریم مومن در سریال بانوی عمارت درخشید . مریم مومن از بازیگران جوان تلوزیون است . گفتگوی مریم مومن را در ادامه می خوانید : 

 

خبرداغ : تغییر جنسیت حامد بهداد + فیلم

 

 

مریم مومن  بازیگر جوان کشورمان در خصوص زیرآب زد در کار می گوید، از این که به بدی و یا حتی خوبی، به دروغ پشت سرش صحبت کنند که باعث رنجش او می شود.  مریم مومن  در ادامه از عشق پنهانی که در دل دارد می گوید که حتی آن شخص هم نمی دادند. مریم مومن  با بغض گفت امیدوارم هیچ کس یک شبه بزرگ نشود، او که فرزند طلاق است از آسیب هایی که از جانب خانواده و قضاوت های دیگران دیده است می گوید و با گریه می گوید که دوست دارد پدرش همیشه در کنارش باشد.

 
 

خبرداغ : عکس بی حجاب و نامتعارف مهناز افشار در روز ملی سینما + عکس


 

مریم مومن بازیگر 20 ساله کشورمان اصالتی تورک دارد ودر خانواده ای هنرمند زاده شده است.این هنرمند متولد شده شهر مشگین شهر اردبیل و محله قروه درویش هست.

 
 

خانوم مومن تک فرزند خانواده است ، پدر خانواده  نی نواز و هنرمند و مادرخانواده نیز اسب سوار است.

 

تحصیلات

مریم مومن دانشجوی رشته بازیگری است.

 

ازدواج

مریم مومن تاکنون ازدواج نکرده و مجرد است.

 

شروع با تئاتر

خانوم مومن فعالیت خود را در عرصه بازیگری با تئاتر دانشجویی شروع کرد، اما هنوز حضور جدی در تئاترهای مشهور ندارد و بیشتر فعالیت های او اتود و تمرین بود.

 

ورود به دنیای بازیگری

اولین بار در سال 1396 بعد از تست وارد گروه بازیگران یک سریال تاریخی شد، این سریال با نام بانوی عمارت در پاییز و زمستان 97 از شبکه سه پخش شد.

بازی در نقش فخر الزمان برعهده خانوم مومن می باشد.

 

تبریک مریم مومن برای تولد بازیگر «معمای شاه» | ساعدنیوز

 

اوج شهرت

داستان سریال بانوی عمارت یک ملودرام عاشقانه ای از مقطع تاریخی دوره قاجار را روایت می کند که در لایه های زیرین آن به شرایط اجتماعی و سیاسی آن زمان نیز می پردازد.

 

این سریال در شهرهای تهران، کاشان و قزوین فیلمبرداری شده است خانوم مریم مومن در این سریال نقش فخر الزمان را برعهده داشت که به شدت وی را به شهرت رساند.

 

 

  آیا این خبر مفید بود؟
  ‍‍‍
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   روی خط رسانه
   بانک و بیمه
   اقتصاد کلان و بودجه
   صنعت و انرژی
   بورس و بازار سهام
   طلا و ارز
   بازار مسکن و راه
   بازار خودرو
   اجتماعی