کدخبر : 13632

جزئیات ازدواج پوریا پورسرخ و عکس های دیده نشده از او و همسرش را در ادامه می بینید .

پوریا پورسرخ بازیگر جوان و باتجربه سینما و تلوزیون است . پوریا پورسرخ در فیلم های خوبی بازی کرده است . پوریا پورسرخ بازیگر مشهور و تحصیلکرده کشورمان دکترای رشته فیزیولوژی گیاهی را دارد و علاوه بر بازیگری یک شرکت تبلیغاتی در دبی دارد به تازگی به جرگه متاهلان پیوسته و رضا عنایتی پیشکسوت محبوب ورزشی و هم چنین پیمان عباسی نویسنده مشهور هر کدام به طریقی ازدواج این بازیگر را به وی تبریک گفته اند. به همین بهانه مروری می کنیم بر زندگی کاری و شخصی و ازدواج پوریا پورسرخ

 


خبرجنجالی :  همسر پوریا پورسرخ کیست ؟ + بیوگرافی و عکس دونفره


 

 

ازدواج پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ بازیگر سینما و تلویزیون متولد ۴ تیرماه ۱۳۵۶ در منطقه جردن تهران می باشد. وی که دکترای فیزیولوژی گیاهی است؛ قبل از شروع فعالیت هنری در سینما به عنوان خبرنگار در نشریات هنری و اجتماعی از جمله دنیای جوانان مشغول به‌ کار بود و هم زمان در یک شرکت تبلیغاتی در دبی نیز فعالیت می‌ کرد.

پوریا فرزند اول خانواده می باشد و دو خواهر و یک برادر کوچکتر از خود دارد. مادر وی معلم زبان می باشد و پدرش بازنشسته شرکت نفت می باشد.

 

ازدواج پوریا پورسرخ

پوریا پورسرخ

 

گفتنی است وی پس از آشنایی اتفاقی با آقای لطیفی که در یک میهمانی برای بازی درمجموعه‌ های ساخت ایشان “فرار بزرگ و وفا” دعوت شد که به عنوان چهره‌ ای جدید مطرح و پس از آن این مسیر را با ایفای نقش های متنوع و متعدد دیگری ادامه داد. وی توانست با بازی در سریال وفا در سال ۸۵ به خوبی شناخته شود.

 


خبرجنجالی : اسب سواری روناک یونسی جنجالی شد + تیپ نامتعارف روناک یونسی


 

تبریک ازدواج پوریا پورسرخ توسط پیمان عباسی و رضا عنایتی

پیمان عباسی نویسنده مطرح سینما و تلوزیون با انتشار عکس در صفحه شخصی اش ازدواج پوریا پورسرخ را لو داد. پیمان عباسی با انتشار استوری در صفحه شخصی اش در اینستاگرام به پویا پورسرخ تبریک گفت برای او ارزوی خوشبختی کرد. هنوز مشخص نشده که دلیل این تبریک چیست، ولی اینطور برداشت می‌شود که پوریا پورسرخ ازدواج کرده و این تبریک برای متاهل شدن اوست. هنوز پوریا پورسرخ واکنشی به این خبر نشان نداده است.

 

ازدواج پوریا پورسرخ

تبریک ازدواج پوریا پورسرخ توسط پیمان عباسی

 

رضا عنایتی هم با انتشار عکسی در پست اینستاگرام خود از ازدواج پوریا پورسرخ خبر داد.

بازیکن سابق استقلال نوشت: پوریا دوست عزیز من از صمیم قلب برایت آرزوی سلامتی میکنم و امیدوارم. قطار زندگی مشترکتان همیشه بر روی ریل‌های خوشبختی حرکت کند پیوندتان مبارک.

 

ازدواج پوریا پورسرخ

 

رضا عنایتی

 

ازدواج پوریا پورسرخ و گفتگویی متفاوت با وی درباره ازدواجش

نزدیک به ۱۴ سال از حضورم در عرصه بازیگری می‌گذرد و هرکسی در هر شرایطی وقتی ۱۴ سال از عمرش سپری می‌شود، تغییرات زیادی می‌کند، بزرگ‌تر می‌شود، پخته‌تر می‌شود و… من هم طبیعتا در این سال‌ها تغییرات زیادی کرده‌ام.

 

مثلا شاید نسبت به برخی مسائل که قبلا خیلی سریع ری‌اکشن نشان می‌دادم، دیگر الان واکنش خاصی نداشته باشم، شاید مسائلی بوده که در گذشته باعث آزارم می‌شده ولی حالا برایم تبدیل به سوژه خنده شده است.

 

ازدواج پوریا پورسرخ

 

پوریا پورسرخ

خیلی خاطرات از آن دوران اولیه حضورم دارم که از ذهنم پاک نمی‌شود، ولی آزارم نمی‌دهد بلکه برایم به تجربیاتی ارزشمند تبدیل شده است. ناپلئون می‌گوید هیچ‌گاه به گذشته‌ام نگاه نمی‌کنم، مگر اینکه بخواهم از آن درس بگیرم. من هم سعی می‌کنم از تجربیاتی که از گذشته‌ام کسب کرده‌ام به عنوان توشه راهم استفاده کنم.

 

آرامش حرف اول را می‌زند

هر انسانی اخلاق و رفتار خاص خودش را دارد و من هم در تمام این سال‌ها سعی کرده‌ام زندگی شخصی و خانواده‌ام را وارد مسائل رسانه‌ای مرسوم این حرفه نکنم و البته ایرادی هم به دیگران نمی‌گیرم که چنین کاری کرده‌اند چون این موضوع کاملا شخصی است.

 

ازدواج پوریا پورسرخ

 

تصاویر پوریا پورسرخ

شما خودتان بهتر این موضوع را می‌دانید چون از اولین کسانی بودید که با من مصاحبه کردید، اینکه من در همان سال‌های اول حضورم در این حرفه، همیشه از این فضا دور بودم و بعضا اذیت می‌شدم از اتفاقاتی که به زندگی شخصی‌ام ورود پیدا می‌کرد.

 

ازدواج پوریا پورسرخ

 

ازدواج پوریا پورسرخ بازیگر

ولی با تجربیاتی که کسب کردم و آنها را به کار گرفتم، حالا آرامش بسیار خوبی دارم و آن را با یک دنیا عوض نمی‌کنم. برای من آرامش امروزم از همه چیز مهم‌تر است و به همین دلیل همیشه سعی کردم  زندگی شخصی و خانوادگی‌ام را از رسانه‌ای شدن و حواشی دور نگه دارم تا این آرامش را داشته باشم.

 

من هم ازدواج می‌کنم

ازدواج یک برگ از صفحات زندگی هر آدم نرمالی است که باید یک روز اتفاق بیفتد. به نظرم این عقیده و صحبت یک آدم نرمال نیست که مثلا بیاید در مصاحبه‌اش بگوید که «من امسال می‌خواهم ازدواج کنم!» چون به نظرم ازدواج اتفاقی است که نیاز به آن باید حس شود و سپس طرف مقابلت را پیدا کنی که این پروسه ممکن است یک ماه طول بکشد یا یک‌سال یا حتی بیشتر…

 

ازدواج پوریا پورسرخ

عکس های پوریا پورسرخ

 

مطمئنا من هم مثل هر آدم نرمال دیگری این اتفاق را در زندگی‌ام تجربه خواهم کرد، قطعا به آن فکر می‌کنم و ایده‌آل‌های خودم را دارم ولی تا زمانی‌که پیش نیاید، لزومی نمی‌بینم که راجع‌به آن صحبت کنم و حواشی رسانه‌ای برای خودم ایجاد کنم چون زمانی‌ که این اتفاق بیفتد، همه متوجه خواهند شد.

 

 

 

آیا این خبر مفید بود؟
بانک و بیمه
اقتصاد کلان و بودجه
صنعت و انرژی
بورس و بازار سهام
طلا و ارز
بازار مسکن و راه
بازار خودرو
اجتماعی
ارسال نظر:

‍‍‍
روی خط رسانه