کدخبر : 13697

ریحانه پارسا با انتشار ویدئویی در صفحه اینستاگرامش نوشت: " ۱۳۹۹/۷/۷من متولد شدم.تولدم مبارک.۰۶:۴۵"

ریحانه پارسا  فعالیت حرفه ای خود را از تئاتر و کارهای دانشجویی دانشگاه سوره شروع کرد، او میگویدبه حدی بلند پرواز بودم که یک روزی می دانستم موقعیتی برای دیده شدنم پیش خواهد آمد.

 

خبرداغ :  روناک یونسی از خواهر جوان و مانکنش رونمایی کرد + عکس جنجالی

 

ریحانه پارسا

 

شروع فعالیت هنری ریحانه پارسا

  اولین و حرفه ای ترین تجربه رسمی ریحانه پارسا در تلویزیون با سریال پدر نقش لیلا شروع شده است، این سریال در سال 97 از شبکه دو پخش شد.

 

ازدواج و طلاق ریحانه پارسا

 

مهدی کوشکی ریحانه پارسا

 

ریحانه پارسا  به نویسندگی و همچنین کتاب های روانشناسی و طراحی صحنه علاقه خاصی دارد. ریحانه پارسا  در اسفند 1398 با  مهدی کوشکی  ( متولد 1359 بازیگر) ازدواج کرد.

 

از همان ابتدا ازدواج  ریحانه پارسا  و  مهدی کوشکی  به دلیل اختلاف سنی و سبک اعلام آن در شبکه های اجتماعی و حواشی مربوط به آن بسیار خبرساز شد.

 

چند ماه بعد از ازدواجشان همه عکس های دو نفره و عاشقانه شان از صفحه اینستاگرام هر دو بازیگر حذف شدند. و بعد از چند ساعت  ریحانه پارسا  ویدیویی در صفحه مجازی خود منتشر کرده و بدون این که واکنشی نسبت به این خبر داشته باشد با تشکر از مردم اعلام کرده که حالش خوب است. او همچنین در انتهای این ویدئو گفته: امیدوارم آقای کوشکی در هر کجا که هستند سلامت باشند. که خبر از طلاق و جدایی  مهدی کوشکی  و ر یحانه پارسا  دارد

 

 

 

 
  آیا این خبر مفید بود؟
  بانک و بیمه
  اقتصاد کلان و بودجه
  صنعت و انرژی
  بورس و بازار سهام
  طلا و ارز
  بازار مسکن و راه
  بازار خودرو
  اجتماعی
  ارسال نظر:

  آنچه دیگران می خوانند:
   ‍‍‍
   روی خط رسانه